Ayna altı led uygulaması 200 TL...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ayna altı led uygulaması 200 TL...

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
walla kimsenin zevkine beğenisine bişey diyemem, demiyorumda zaten ama şu pedal ışıklandırması bence kro işi. taksi gibi olmuş araba yaw 002tuhaff  002tuhaff
Pedal alti cogu lux arabada bar big boos.  Audi bmw mersedes hepsinde standart krolar ama para onlarda o zaman  011zaa

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
[quote author=BiG_BOSS ® link=topic=3069.msg68093#msg68093 date=1323381606]
walla kimsenin zevkine beğenisine bişey diyemem, demiyorumda zaten ama şu pedal ışıklandırması bence kro işi. taksi gibi olmuş araba yaw 002tuhaff  002tuhaff
Pedal alti cogu lux arabada bar big boos.  Audi bmw mersedes hepsinde standart krolar ama para onlarda o zaman  011zaa
[/quote]
011zaa

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu fotoğrafta başka bir şey dikkatimi çekti Çakmaklık olan yerde aydınlatma var. Bu konuda bilgisi olan var mı ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Bu fotoğrafta başka bir şey dikkatimi çekti Çakmaklık olan yerde aydınlatma var. Bu konuda bilgisi olan var mı ?
Orayada serviste led takmislar. Gordum nasil yapildini o basit vites alti ledlerden aliyo elektrigi

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
[quote author=vigilante8 link=topic=3069.msg68284#msg68284 date=1323458234]
Orayada serviste led takmislar. Gordum nasil yapildini o basit vites alti ledlerden aliyo elektrigi
[/quote]

Değişik ve hoş duruyor

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görüntü güzel, belki biraz daha kısık yansa daha hoş olur lakin yaptırırmıyım sanmıyorum. Kurcalatmak pek sevdiğim birşey değil. Ama güzel olmuş yaptıracak arkadaşlar sorunsuzca kullanırlar insallah. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Görüntü güzel, belki biraz daha kısık yansa daha hoş olur lakin yaptırırmıyım sanmıyorum. Kurcalatmak pek sevdiğim birşey değil. Ama güzel olmuş yaptıracak arkadaşlar sorunsuzca kullanırlar insallah. :)
eketen bende onu dedım ama led lerı en az 3 tane yapabılıyorlarmıs .3-6 dıye gıdıyomus ondan kısa kesılmıyormus

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
tolga cım ben yaptırmadım sadece servıste yapılan aracı ıncelemeye gıttım ıcıme sınerse yaptırıcam..araba yenı sokturmeye kıyamıyorum şimdilik

Bende tam "söktükleri kumaş direk kaplaması yerine eskisi gibi sağlam oturdu mu?" diye soracaktım..

O parça sanki söküp takınca deforme olur gibi geliyor bana yoksa uygulama çok güzelmiş.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=3069.msg68406#msg68406 date=1323515029]
eketen bende onu dedım ama led lerı en az 3 tane yapabılıyorlarmıs .3-6 dıye gıdıyomus ondan kısa kesılmıyormus
[/quote]

Bence de biraz daha kısık ve homojen bir ışık saçsaymış ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolga oturmustur herhalde benım araba degıl o servısteyken bi arabaya yapıyorlardı bende paylaştım..