Ayıp denen birşey var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mecliste lokalleri ve toplantı salonları varken hangi amaçla 5 yıldızlı bi otelde toplantı yaparlar onu anlamadım... Hadi yurtdışından misafirler toplantıya katılır o zaman ülkenin prestiji için 5 değil 6 yıldızlı otelde yaparlar. Ancak TBMM İnsan Hakları inceleme komisyonu için niye böyle bir etkinlik içerisine girerler onu anlamış değilim... O komisyon ve o bakan töre cinayetlerini, kadın cinayetlerini, kadına karşı şiddeti engellemek adına ne kadar çaba göstermişler ki böyle har vurup harman savuruyorlar.... Bence bunun hiç bir türlü izahı olamaz..... En basit örneğiyle o parayla ortalama 20-25 tane durumu müsait olmayan üniversite öğrencisinin harç ücretleri karşılanırdı. Ben kaç tane insan gördüm harç nedeniyle okulu bırakan....

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuşulması,söylenmesi gereken o kadar çoooook şey varki...
Ama ben artık yorum yapmıyorum.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen yıl Rixos 'ta 140 kişilik bir organizasyon düzenledik öğle yemeği ve akşam kokteyli dahil 45.000tl tuttu.. :D

bu ne ya ? benim düğünü de aradan çıkarsalarmış :D :D :D

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
On binlerce liralık işçi sendikası yemeklerini biliyorum, otellerde yapılan.. Şirket veya sendika tesisi kullanılmayan.. Ordu evlerinde alkolun su niyetine tüketildiği binlerce liralık kokteyllerde biliyorum protokol giderinden karşılanan.. Onun için hiç yadırgamıyorum.. Gayet normal. O parayı bir gecede tüketen iş verenlerde, sendikalarda, askerlerde, siyasiler gibi halkın cebinden alıyor parayı.. İşin içine siyaset girince paylaşan çok oluyor tek fark o.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuşulması,söylenmesi gereken o kadar çoooook şey varki...
Ama ben artık yorum yapmıyorum.
Berkay sana katılmamak elde değil ama tepkimizi göstermedende bir sonuç alamıyoruz , çoğaltmalıyız bu her alanda olmalı mesela resmi plaka dan tutun devletin her kurumuna tepki vermek ses getirmek lazım,halk bilinclenmesi korkaklıktan sıyrılması lazım öyle köşelerde iki beş kişi arasında konuşma ile olmaz bunlar

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamadığım olay...Meclis baya büyük sanırım...Gitsinler orada yapsınlar arkadaş..Bu ne biçim bir olaydır.Milletin parasıyla kahvaltı yapan adamlar...Benim tereyağıma kim bandıysa zehir zıkkım olsun arkadaş...Gitsinler lüks bi restoranta ne yiyosa yesinler yine 20000 tutmaz...Otel neymiş...Zorla mı milletvekili yaptık karaktersizleri...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devletin malı deniz.... bu laf sırf Türkiye için geçerli bir ata sözü olmuş...:mad:
Maaşları yetmiyormuş senede en az 200 düğüne katılırlarmış meğer vekil değil düğüncü başı larmış... acaba vekil olamsalar o adamlar onlara gelecekmi idi? diyet mi ödüyor makama gelirsem bende seni görürürm cinsinden..
Ömer(ra) adamın biri gelir Ey ömer bir sorunum var koşabilirmiyiz: Ömer(ra) o ana işle meşkül adam sorar benle şasi mi görüşeceksin yoksa devletle ilgili bir konumu? adam senle özel der...Ömer bekle der ve işini bitiri masadaki kandili sönderir başka kandili yakar sonra adama buyur sor der....Adam şaşırır Ya Ömer(ra) neden bunu yaptın,aldığı cevap aynen şudur;
bu kandilin yağı devletden buda benden sen demedinmi özel görüşeceğim

Veya Hz. Ebu bekirin kzına getirilen hediyeye karşı çıkması kızım baban bu makamda olmasa idi o hediye sana gelirmi idi diye çıkışması...
nerede o adalet timsalleri nerede şimdiki helal haramı bilmezler...
Ama Allah(cc) Kur'anda diyor siz nasılsanız öyle idare edilirsiniz diyor,demek biz toplum dürüst değiliz ki bunları hak ediyoruz
Yanliş anlamayın herkez şöyle kendine bende dahil sonra çevremizdeki insanlara bakarsak anlarız

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
geçen yıl Rixos 'ta 140 kişilik bir organizasyon düzenledik öğle yemeği ve akşam kokteyli dahil 45.000tl tuttu.. :D

bu ne ya ? benim düğünü de aradan çıkarsalarmış :D :D :D

Otel aynı olduğuna göre,
Sizin salon işgaliniz çok daha uzun sürmüş anlaşılan,
yetmemiş kahvaltı yerine öğlen yemeği yemişsiniz,
akşama uzamış üstüne birde kokteyl yapmışsınız.
140 kişi olmanız da ayrı bir bonus.

Demek ki birileri bu milletin parasını sorumsuzca savuruyor, ve birileri de cebine indiriyor. Bu rakam hak olmadığına göre, kim ne götürüyorsa haram olsun.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülke ektiğini biçiyor, kurunun yanında yaş ta yanıyor.Malesef bu ülkenin 1960 dan itibaren yaşadığı budur.Birileri yer, halk sürünür.İstisnasız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...