Aygaz Katkılı LPG ???

MehmetSimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler bu opet-aygazdan alınan gazlar katkılı olmasından dolayı enjektörlerde aşırı yağlanma, çekişten düşme, menzilin azalması vs. gibi problemlerin ortaya çıktığını duyuyorum çevremden bir takım aygazı önerirken bir takımda aygazdan alma nerden alırsan al diyor ben lpgyi taktıralı üç hafta oldu hep aygazdan aldım ve şuana kadar memnunum yeni olmasından dolayı uzun süreli kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim en iyi menzili ve en kaliteli gazı hangi markada yakalarız acaba aracım opel astra sedan enjoy 2009 1.6 116hp servise soruyorum nerden alırsanız alın diyor çok fazlada güvenmiyorum servislere sonuçta aracımız arıza yapacakki onlarda para kazansın.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben aygaz'dan alıyordum az km götürmesi nedeniyle Total'den almaya başladım. Gayet memnunum ama kendi civarınızdaki akaryakıt istasyonlarını siz bilirsiniz... Bi kaç kez deneyin kendiniz karar verin.. Herkesin lafınada itimat etmeyin derim Yok benim arabam bu kadar yakıyo şu kadar yol gidiyorum gibilerinden... Aracınızı en iyi siz bilirsiniz ..3 kuruş az yakacam diye bızıklatmanıza gerek yok sistemi..

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bayağı bi muhabbet dönmüştü.Bilgi için aratın isterseniz.
Bende sizin gibi aygaz alırken yoğun eleştiri ve usta tavsiyesi üzerine shellden alıyorum.Memnunum şuan.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime sorsam alma katkısının yaglı oldugunu enjektörler ve kelepek bölgesini sardıgından dolayı arzaya neden oldugunu bizzat arkadaşlarımda şahıt oldum.
yıllarca evlerde aygaz dan başka gaz kullanmadık nerdegse ama bu durum biraz farklı benim anlayamadıgım aygaz gibi büyük kurum bu sorunu görmemezlikden gelmesi hayrettt.

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kime sorsam alma katkısının yaglı oldugunu enjektörler ve kelepek bölgesini sardıgından dolayı arzaya neden oldugunu bizzat arkadaşlarımda şahıt oldum.
yıllarca evlerde aygaz dan başka gaz kullanmadık nerdegse ama bu durum biraz farklı benim anlayamadıgım aygaz gibi büyük kurum bu sorunu görmemezlikden gelmesi hayrettt.

Açıkcası ben de bir ay evvel internette bu konuyu araştırdım.Çok forum var bu konuda.Hatta bu siteye bu vesileyle girdim ve üye oldum.
Aygaz için olumlu konuşan az, benim arabayı aldığım arkadaş aygazdan başka gaz koymadım arabaya demişti.O yüzden ben de aygazla başladım gaz almaya.Hatta yeri geldi benzimle gittim uzun yolda arabaya başka gaz koymamak için.
Ama eleştirileri okuyunca değiştirmeyi en azından bir iki değişik gaz denemeyi göze aldım.
Totalin daha çok kilometre yaptığını belirtiyor herkes henüz deneme şansım olmadı.
Benim aklım mogazdaydı, onun da aygazdan fazla km yaptığı söyleniyor, ordan doldurdum depoyu.ama araba arkadaşa lazım oldu şehir dışına çıktı bitirmiş başka gaz doldurmuş ne yaktı ne kadar gitti hesap edemedim.Şimdi gazın bitmesini bekliyorum yine mogazdan dolduracam.
Soğuk havalarda hatta çok soğuk havaya da kalmıyor 10 derecenin altında sıralı sistem gaza gecerken stop ediyor, bu sorun aygaza bağlı olabilir diye düşündüğümden böyle bir değişiklik yapmaya karar verdim ben.