Avea saçmaladı =)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim ikinci hat olarak bir avea var.Son yarım saattir saçmalamış durumda.Ben birini aramaya çalıştığımda tanımadığım insanlara bağlanıyor telefon ve durmadan telefonum çalıyor.Alakasız alakasız Türkiye'nin farklı illerinden başka operatörlerden birileri arıyor.Enteresan bir durum söz konusu ne oluyor anlamaya çalışıyorum bu sizdede olan bir şeymi son yarım saat içinde? :confused:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim kontorlüde bisey yok dostum

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaka gibi kız arkadaşım aradı sabit telefondan sesi titreyerek adeta sinir krizi geçiriyor.Sen nereye gittin telefonu ordamı unuttun diye bana çemkiriyor telefonda :D Genç bir kız açmış telefonu anladığım kadarıyla oda kendisiyle dalga geçildiğini zannedip dalga amaçlı saçma şeyler söylemiş bizim kızda sinir harbi yapmış neyseki inandırabildim of çok bomba cidden :D çok eğleniyorum bu nasıl iştir anlamadım mesajı yazarkende bir adam aradı ben pompacı halil diyor :D Beton istiyormuş pompalamak için şantiyeden arıyormuş...

Enteresan vallahi :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baz istasyonu ile ilgili olabilir, bikaç sene önce beylikdüzünde arkadaşların evde otururken kimi arasak hasan diye bi adam çıkıyodu, bu adam da kimi arasa bizim evden biri çıkıyodu
adam piskopata bağlamıştı bizle uğraşmaktan :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
her yöne tarife yaparlarsa böyle olur

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur bende arayım kafadan bir numara bakalım sen çıkacakmısın çağrı :D