!...Auto King ... !

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Valla pıyasa yapmak ıstıyolarsa yapsınlar :) en son kac kmde oldugunu kagıda yazıp bana verdıler öle bsey yapcaklarını sanmıyorum ruhsatı felan bende :)

arkadşata öyle yapmıştı işte ama usta aklı ruhsatı almak lazım zaten bir halt yerler suç üstüne kalabilir en azından ruhsat bendeydi dersin arabayı buraya bırakmıştım:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
autokıngde bunu yaparsa sanayıye hıc ugramamak lazım :)

oraya ben daha arabayı sokmadım sokmamada:)yaptırdığın işlem garantili çatlama olursa dediğim gibi her binerken bakarsın boya dökülmeden beklki başka yolu vardır ben döküldüğünden gitmiştim bütün tampona bedava boyamışlardı:)

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar boya için arabayı 1 kez kayseri autoking'e bir kez de bursa yetkili servis'e bıraktım. Autoking, yetkili servisten 10 kat kaliteli iş çıkardı.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımı ufak tefek işler için Ankara da Auto kinge bırakmak istiyorum.Ama burada iki tane yerleri var acaba hangisi daha iyidir? Bilgisi olan varsa çok makbule geçer.

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski araçlarımdan birini, kaskosundan yararlanarak bırakmıştım. Sürgü cam dibinde ve bir kaç küçük rütuşluk boya yaptılar. Araç işlem sonunda dalmaçyalıya benzedi ve sanırsam sürgü camıda söküp takmışlar ki; bütün camlar kapalı olmasına rağmen. içeriye eskisinden çok fazla gürültü geliyordu. İnanın akşama kadar şehir trafiğinin bütün gürültüsü kafamı şişiriyordu. Sırf bu ses izalasyonunun bozulmasından dolayı aracımı kullanmak istemiyordum. O firmaya bir dahada aracımı bırakmam...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski araçlarımdan birini, kaskosundan yararlanarak bırakmıştım. Sürgü cam dibinde ve bir kaç küçük rütuşluk boya yaptılar. Araç işlem sonunda dalmaçyalıya benzedi ve sanırsam sürgü camıda söküp takmışlar ki; bütün camlar kapalı olmasına rağmen. içeriye eskisinden çok fazla gürültü geliyordu. İnanın akşama kadar şehir trafiğinin bütün gürültüsü kafamı şişiriyordu. Sırf bu ses izalasyonunun bozulmasından dolayı aracımı kullanmak istemiyordum. O firmaya bir dahada aracımı bırakmam...

Hangı servısıne bırakdınız maslakdakıne mı ?

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bayiden bayiye değişiyor, şansına iyi yere denk geldiysen memnun kalırsın, memnun olanda çok pişman olanda. henüz orta halli yorum yapan görmedim:D

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Tamponlar için Gebze/Darıca Auto King'e iki kere bıraktım. İlkinde memnun kaldım,ikincide pişman oldum.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler degerlı yorumlarınız için :) Bakalım yarın ne cıkarcaklar karsıma , resmı ınternet sıtesınden aracın onarımdayken ne durumda oldugunu yazıyorlar ıyı bır uygulama olmuş.. telefonla devamlı arayıp mesgul etmeye gerek kalmıyor ..