Auto King Tecrübelerimiz

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aracımın yanına gittiğimde ikinci kez birinin tampona sürttüğünü gördüm.. madd madd

İlk sürtme olan yerin 10 cm kadar yanına..şu anda aracın tamponunda nur topu gibi iki sürtme izi mevcut.. walll

En üzüldüğüm nokta,ben aracımı bu kadar sakınırken,insanlar hiç dikkat etmeden,umursamadan çarpıp,sürtüp geçiyorlar..Yoksa tabi ki cana geleceğine mala gelsin durumu var ama..Bu nasıl şöförlük,nasıl insanlık anlamadım.Anlaşılan İstanbul da bizler ne yaparsak yapalım  bu tarz usta şöförler(!) sayesinde araçlarımızı pek de sağlam tutamayacağız..

Artık Auto King yolu iyice gözüktü bana anlaşılan..Malum kaskoda mini onarım hakkımız var..Ancak hala tereddütlerim var..Burasıyla ilgili pek çok olumsuz yorum beni endişelendiriyor..Tabi bu tarz durumlarda insanlar genellikle olumsuz durumları yazıyorlar,memnun kalanlar memnuniyetlerini belirtmiyorlar o da ayrı..

Acaba bizim aramızda Auto King ile ilgili tecrübe yaşayanlar,duyanlar var mı?Tavsiye eder misiniz? En azından Auto King ile ilgili tüm görüşler bir yerde olursa herkes için basit bir rehber gibi olur diye düşündüm..

Haftaya götürmeyi düşünüyorum aracı,tabi buradan gelecek yorumlara göre..Veya bu tarz durumlarda başka tavsiye edilebilecek yerler,alternatifler neler olabilir?

şimdiden teşekkürler..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Auto King Tecrübelerimiz

Sn. --neco--,

Geçmiş olsun. Sürten kişiler adam olsa arabaya "aracınıza sürttüm, numaram bu" şeklinde mesaj bırakırlar.

İstanbul'un çivisi çıktı. Adam yolda tampona dokununca bile arabadan inmeye tenezzül etmiyor.

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba benımde arka tampon ve çamurlukta çizik vardı sizde de olduğu gibi park esnasında olmuş bende sonradan farkettim. Servis çizikler için çamurluğu ve tamponu komple boyayacaklarını söyledi ama çizik küçük olduğu için buna gerek olmadığını düşünüp Auto King e gittim. Ne kadar çekinerekte gitsem gayet memnun ayrıldığımı söyleyebilirim. İnternetten okuduğum boyanın renk tonunun tutmaması farklı renk boya sıçraması vs. gibi bir sorunum olmadı :). Aksine temiz iş olmuştu. Ben İstanbul Maslak Oto sanayideki şubesine gittim tabi diğer şubeler nasıldır bir fikrim yok.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun,
Ben de geçen hafta ilk haftam dolmak üzere iken tamponumu sürttüm.Haftaya salı sakarya şubesine göstericem.Sürttüğüm yer de tam tampon çamurluk ek yerinde, çamurluk tarafında çok ince izler var,fakat sanırım sadece kalıntı.

Tamponda olması sebebiyle ciddi bir sorun yok, sonuçta tampon bunun için var.

Umarım bu gibi sürprizler kimsenin başına gelmez ve ben de başkası için bu gibi sürprizlere sebep olmam.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar  müsterih olun oto king ( en azından izmir şubesi ) çok profesyonel, müşteri memnuniyet had safhada.  ben bundan önceki 3 aracımı götürdüm hem de defalarca hepsinde orijinal bir biçimde kusursuz bir işçilikle yaptılar. ne zaman olsa gözüm kapalı giderim. Tabi şubedeki çalışanların ustalığıda önemli  ben bu konuda izmir otokinge  şapka çıkartırım

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

allah korusun başımıza bişey gelirse güvenle gidip hallederiz ozaman izmirdeki otoking'de.

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben İkitelli şubesine gitmeyi düşünüyorum..Umarım orası da anlattıklarınız gibi iyidir..

Sn.drwaverunner
İstanbul un çivisi gerçekten çıktı artık..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

--neco-- link' Alıntı:
Ben İkitelli şubesine gitmeyi düşünüyorum..Umarım orası da anlattıklarınız gibi iyidir..

Sn.drwaverunner
İstanbul un çivisi gerçekten çıktı artık..

Trafikte araba kullanmanın bile keyfi kalmadı.

Ya sabah 6 ya kadar kullanacaksınız ya da gece 23ten sonra. En güzel bu saatlerde keyfi çıkıyor ;)

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sabah aracımı autoking sakarya şubesine bıraktım.
Tamponda boya kalkan kısma boya uygulayacaklar, çamurluktaki küçük kısma da rutüş yapın, boya yapmayın dedim.
Fakat sanırım sürtme etkisiyle çamurluğun en alt kısmını bir miktar içeri doğru bükmüşüm, elimi tampondan çamurluğa geçirirken elim 1 mm aşağı iniyor.

Öncelikle burda tamponun mu yukarı kalktığını mı yoksa çamurluğun mu içeri girdiğini nasıl anlayabilirim?Tampon yerinden oynamış olabilir mi?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Siz bunu fark edemiyorsanız tamir edecek kişi bu konularda tecrübelidir diye düşünüyorum.