Auto bild dergisi vectra'yı birinci seçmiş

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat gerçekten güzel bir otomobil hele ki yeni kasası harika bence.
ama Vectra bana daha çok erkek arabası gibi geliyor koç gibi yani maşallah diyelim...

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra gibisi var mı arkadaşlar.Biz Türkiye'de ilk avrupa araçlar olarak Tempra ve vectraları gördük.Hiç unutmam,bizim arkadaşın patronunda 2 tane (cd ve cdx) opel vectra vardı.Güneşin altında öyle bir parlarlardı ki görenler hayran kalırdı.Gerçekten tasarım olarak eşsiz arabalar.Arkadaşın birinin dediği gibi erkeksi arabalar bunlar.Güç gösterisi yapıyorlar resmen.Alman mühendisler vectrayı tasarlarken gücü otomobilde nasıl gösteririz diyerek tasarlamışlar sanırsam.

Son düzenleme:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasa vectra olsaydı karşılaştırmada bence vectra olurdu dicem ama ondada çok problem var.:D

Bencede passat ağır basıyor.

bekir_nev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanla herkes opelci olur :kop: ama su bir gercek eger param var ise sifir araba almak istiyor ve sadece 2 sene (garanti zarfi) icinde vw, audi veya bmw alirdim eger uzun vadeli ise opel
son olarak ikinci elde opeli tek gecerim...
vw anlamiyorum bi alan bi almayan pisman herkes vw, vw aldim hemde 4 degisik modelinden audi almistim tabiki 2. el:) sonuc dedikleri gibi kronik hatalar hepsinde ayni ve tamiri maliyeti oldukca pahali birdaha vw kurulusu asla mercedes olur ama:rock

Son düzenleme:

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakılı bi galibiyet olmuş :) şaka bi yana,,,ben aracımı sıfır km aldım ve şu an 3 yaşını doldurdu..peryodik bakımlar hariçinde sadece sağ sis farım su aldığından garantiden değişti.......allah nazardan saklasın başka bi arıza yada herhangibir can sıkıcı bi durum olmadı.............

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benim b kasa vardı problem yaşadım ama c kasada hic yaşamadım cok rahat araba idi birde 100 beygirden fazla olsa doyulmaz

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim de vectra 2.2 AS - Herşeyinden gayet memnunum çok şükür.Her arabanın kendine göre üstünlükleri olabilir ama bunların ortalaması alındığında opel genelde üst sıralarda yer alıyor. Corsa-astra-vectra'nın çok satılma nedenleri de bu...Bu kadar önyargıya rağmen

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatı gözünüzde büyütmeyin lütfen... bi alan bi de almayan pişman her ne hikmetse:):):):):)