Atiker Sorunu mu

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir başlıktaki yazımı alıntı yaptım. aracım 1.2 corsa 2004 model lpg sistemi lovato bilginize...
ayrıca atiker kullanan birçok tanıdığım var ama takan usta usta gibi usta olunca gerçekten problem çıkmıyor belirtmek isterim lovatoyu takan ustam aynı zamanda atikerinde yetkilisi ve onlarca ödül almış atiker sayesinde hem yurtiçinde hem yurtdışında kısaca taktırmak değil mesele adam gibi bi yere taktırmak burda can beye sonuna kadar katılıyorum. insanlar şu lpg konusundaki ön yargılarını bi kenara bırakmalı bence...
sölediklerinize sonuna kadar katılıyorum...

ilker Gülmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka adı versen daha iyi olur bence... benim orada asıl sölemek istediğim senin başına gelenlerin düzelebileceği...
zavoli taktırmıştım ben problemler hallettim şuan iyi allah şükür ama inan bayagı masraf ettim o açıdan cok dikkat edilmseni isterim lpg takılırken kimse benim durumuma düşmesin....

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konu içinde saçma bir tartışma olmuş,
Reno 9 um vardır, yılda 10.000km yaparım tüp taktırmam
Range Rover Jeepim vardır yılda 60.000 km yaparım tüp takarım.

Özetle Aracın değeri ile değil yapılan kilometre ile alakalı durumdur. Biraz araştırırsanız Benzin ile 141hp veren aracın Lpg ile 143hp verdiğini buna rağmen bile benzine kıyasla daha tasaruflu olduğunu görürsünüz. Kalibrasyon ile alakalı, bu arada +300 bindeyim lpg hiç kullanmadım.

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim eski araca taktırdım palio 1.6 idi bir türlü randıman olmadı en kral servisler sokup taktı yok lpg kıtıkople 4 kez söküldü en iyi bu işi bilen kişiler montajini yaptı olmadı arabayı sattımda kurtuldum ne varsa dizelde var atikermi asla hafta sobrarı ayara gitmekten gezmeye zaman bulamazdin 2 yıldır rahatım arabam orjınal - dizel oohhh beee