Atiker Sorunu mu

hgu840

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 astra g aracımda atiker marka sıralı lpg takılı aldığımda takılıydı araç ilk çalıştırdığımda benzinle çalışıp ısınıca gaza geçiyordu fakat bir kaç gündür kendiliğinden benzine geçmeye başladı biraz yol aldıktan sonra gaza geçiyor sonra tekrar benzin tekrar gaz böyle devam edip gidiyor. sorun nedir acaba yakınlarımda seviste yok.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filitre tıkandı ise yapar Atiker Servis Halleder Bunu
Sistem Otomatik Gaz Devre dışı Kalıyor
tekrar devreye giriyor

Sorun Bence Flitre

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
şamandıra ya yazılımsal bir durumdan kaynaklanır.
yazılım durup dururken değişmeyeceğine göre şamandırada sıkıntı vardır...
basınç azalıyor depoda, benzine geçiyor sallanınca basınç artıyor tekrar gaza geçiyor falan... servise gitmen şart. kendin birşey yapamazsın...

hgu840

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap verenlere teşekkürler

Ali Yigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.aliyigit.net
herkese çok slm

arkadaşların tahminleri yerinde , ancak herşey olabilir elektriksel sorunda olabilir ,bağlantılarda oksitlenme ,lpg ecu soketinde veya diğer parçalarda temaszızlık olabileceği gibi, yazılımda da sorun olabilir.

atiker servis kolaylıkla yardımcı olur düşüncesindeyim

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker mi aman aman uzak durun...

başlık hakkında baya bilgi verici bir yorum olmuş... atikerden neden uzak durulması gerektiğini ve teknik olarak diğer kitlerden eksiklerini yazar mısınız?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidip merdiven altı bir yerde taktırılırsa veya işini düzgün yapamayan özellikle de lpg kalibrasyonundan anlamayan birine taktırılırsa hangi marka olursa olsun hiçbir işe yaramaz... atiker kötü diyenleri çoğu aradaki farkı bile bilmiyor ben ona kızıyorum... birşey hakkında yorum yapmadan önce detaylı bilginizin olması lazım ama bu iş ağzı olan konuşuyora dönüyor özellikle lpg işinde...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker mi aman aman uzak durun...

ben 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. lütfen markayı karalamayalım. LPG işinde marka kadar usta da önemli.diger markalarda hiç mi sorun yok