Atiker Sıralı Çokmu yakıyor ?

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar.2001 Opel astra 1.6 HB otomatik vites aracım var.Aracımda atiker sıralı takılı.Bugunlerde aracım farkedilir derecede yakmaya başladı.50 km düz yolda hızım 100ü geçmeden ortalama 20 lira gaz yakıyor.bu sizce fazlamıdır? yada sıralıda bi sorunmu vardır

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kmde 40 kuruş yakar çok tabi.. ama atiker olmasıyla bi alakası olduğu sanmıyorum LPG servisine gidip tekrar ayarlatın zengin karışım olabilir sorun..

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakmış gerçekten, lpg ciye ayara götürdüğün zaman bide kaçak varmı diye baktırmanda fayda var. lpg enjektörlerinede bi baktır. onları içinde yaylı bi sistem var. arızalıysa enjektörler zaten lpg de çalışırken şıkır şıkır ses yapar.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ecu ayarlarından bence, lpg servisine gidip ayarlarına bi baktırın, ben atiker lpg sistemi kullanıyorum 1.4 corsada, yakıtından ve performansından çok memnunum. :)

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracta da atıker takılı 1.6 tıgra son zamlarla lıtresı 2.7 den sehır ıcı 220 kurus yakar oldu lpg ayarından olabılır.

rapline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için.İlk işim sıralıyı kontrol ettirmek olucak