Ateşleme bobini ve su radyatörü

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sa arkadaşlar aracımda su eksiltme sorunu vardı geçen bir sağa sola bakayım dedim su radyatöründe kaçak olduğunu anladım değiştireyim bunu ama asıl ilginç olan ateşleme bobinim aracımı ilk çalıştırdığımda hafif bir isteksizlik le beraber çok titriyor araba soğukken direksiyon titremesi ve iç trim sesleri baya fazla oluyor bu titremeyle ısınınca hiç titreme vs kalmıyor ayrıca araca benzinde biniyorum ama lpg ye bazenleri aldığımda arıza lambası yakıyor en son arızaya baktığımızda bobin arızası demişti usta benzinde binince hiç lamba yanmıyor bu titreme ve sorunların nedeni gerçekten bobin olabilirmi nasıl anlayabilirim.

son olarak istanbul ikitellide çıkmacılar var
radyatöre 100
bobine 100 tl diyorlar çıkma parça olarak bunlar alınırmı.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobinin çıkması olmaz. Bana göre.

abi tamam almayalım da şimdi 180 tl sıfıra vereceğimize 100 tl diyorum ama 80 anca veririm çıkma parça alsak daha mantıklı olmaz mı bunuda düşünmemin nedeni astra g lerde sürekli arızalanıyor sürekli aynı parçayı değiştirmek sinir bozuyor artık ucuza kaçmaya çalışıyorum açıkçası.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi tamam almayalım da şimdi 180 tl sıfıra vereceğimize 100 tl diyorum ama 80 anca veririm çıkma parça alsak daha mantıklı olmaz mı bunuda düşünmemin nedeni astra g lerde sürekli arızalanıyor sürekli aynı parçayı değiştirmek sinir bozuyor artık ucuza kaçmaya çalışıyorum açıkçası.

Sende haklısın kardeşim bende çok değiştirdim bu bobini.