ASX - Qashqai

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    47

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evo iyi tabiki ama bilen alıyor evonunda içi çok çok kötü ben evo mark 4 e bindim 5 e bindim içi çok kötü saf plastik sade koltuklar falan yani o arabaya o motoru o yürüyeni koyupda insan içini biraz lüks yapmazmı biraz tasarım yapmazmı o kadarda para verilip alınıyor insan biraz lüksü konforu hak ediyor..

aslında mitsubishilerin çoğunda bu var iç tasarımları çok çirkin ve sade bolcana plastik bolcana düz hatlar..
ben sadece motor için söyledim :)
iç dizayn konusuna gelirsek bmwyi gezmişinizdir muhakkak x3lerin x5lerin içleri bomboş ve tasarım zayıf.firmalar yapamazmı yapmakmı istemiyorlar neden yapmıyorlar biraz ticari amaçlara kaçıyor :)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mitsubishi suv a bulaşmasın derken :) şu an reklamı bile yapılmadığı halde test araçları hariç hiç bi bayide asx bulamazsınız :) ön yargılı olmayın satılıyor.2.parti gelmeden tamamı satıldı :)3.parti satışları başladı ne zman geleceği belli olmadığı halde ;)

Her zman cok satan iyidir diye bir sey dogru bence olamaz.Su an fiyatlari uygun oldugundan dolayi satiyor olabilir ama bence bunun 5-10 sene sonrasini dusunmek lazim karsilasilabilecek sorunlari vs..
En basitinden yasayacaginiz parca tedarik sorunlari,2.el satistaki karsilasacaginiz sorunlar.Piyasada outlander olsun pajero,pininler kolay satilmadigini ve 2.el fiyatlarinin 0 degerinin cok altinda gittigini dusunuyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zman cok satan iyidir diye bir sey dogru bence olamaz.Su an fiyatlari uygun oldugundan dolayi satiyor olabilir ama bence bunun 5-10 sene sonrasini dusunmek lazim karsilasilabilecek sorunlari vs..
En basitinden yasayacaginiz parca tedarik sorunlari,2.el satistaki karsilasacaginiz sorunlar.Piyasada outlander olsun pajero,pininler kolay satilmadigini ve 2.el fiyatlarinin 0 degerinin cok altinda gittigini dusunuyorum.

haklısınızda pajero olayında parantez açalım yalnız pajero yıllardır türkiyede offroadcuların gözdesi bir suvdur öyle nazik gösteriş işi olarak üretilen asfalt suvu değildir harbi dağ keçisidir çok makbuldür gerçek offrroadcular arasında bunu belirtelim pajeroda ikinci elde para etmez ama offroadcuların gözde araçlarındandır onu belirtmek istedim o yüzden pajeroyu ayrı tutalım dedim diğer mitsubishinin suv yada mini suv larından..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PAJERO saglamligina sozum yok ama malum tr deki rabetide acikca ortada.Kacimiz offroad yapiyoruz yada yapmak icin bu araclari aliyoruz..X6 21 inc jant 40 yanak lastik var gelde offroad yap..Pajeo offroad icin ideal olabilir ama sehir icinde kullanmak icinde cok gereksiz bir arac.
Bence oyuzden herkes isini yapmali kimse evoya yada Pajeroya laf etmiyor.Gazliyacak olsam evoya safariiye cikacak olsamda Pajeroya para verir alirim. Cunku basarilari belli.Ama Sehir ici kullanimi icin alinacak bir cok secenek varken mitsuya para vermem..
Sirf pazara girebilmak ve segmenti yakalayabilmek icin uretilmis ara versiyon bir arac oldugunu dusunuyorum.Piyasada rahatlikla 2.elde satabilecegin ne parca ne sira sikintisi cegecegin bir suru marka varken..