Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

demircic link' Alıntı:
Astra'ya kavuşmayı bekleyenlere bir müjde de benden gelsin :)

Bugün İzmir'den Denizli'ye gelirken, Otoyolda tam 16 (aralıklarla hepsini solladım ve üşenmeden saydım, tam onaltı :)) TIR dolusu Opel gördüm. Bunlar sadece benim solladığım TIR'lar elbette, bana denk gelmeyen kaç tane daha vardır Allah bilir :)

Görebildiğim kadarıyla TIR'larda en fazla Opel Astra H vardı, ondan sonra Astra J'ler çoğunluktaydı, ayrıca birkaç tane de Corsa ve İnsignia ile 2 adet te ticari araç gözüme çarptı.

şimdi, bir TIR'da 9 araç olduğuna göre (onu da saydım valla, üst kata 5, alt kata da 4'er tane yüklemişlerdi) en azından 151 tane yeni araç geldi demektir. Bunun 50 tanesi Astra J olsa forumdaki arkadaşlardan bazıları da sevinecek demektir :)

Kavuşacaklara şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler... :)

hocam maliyeci olduğun nasılda belli  tek tek hesap kitap yapmışsın vallha :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

demircic link' Alıntı:
Astra'ya kavuşmayı bekleyenlere bir müjde de benden gelsin :)

Bugün İzmir'den Denizli'ye gelirken, Otoyolda tam 16 (aralıklarla hepsini solladım ve üşenmeden saydım, tam onaltı :)) TIR dolusu Opel gördüm. Bunlar sadece benim solladığım TIR'lar elbette, bana denk gelmeyen kaç tane daha vardır Allah bilir :)

Görebildiğim kadarıyla TIR'larda en fazla Opel Astra H vardı, ondan sonra Astra J'ler çoğunluktaydı, ayrıca birkaç tane de Corsa ve İnsignia ile 2 adet te ticari araç gözüme çarptı.

Şimdi, bir TIR'da 9 araç olduğuna göre (onu da saydım valla, üst kata 5, alt kata da 4'er tane yüklemişlerdi) en azından 151 tane yeni araç geldi demektir. Bunun 50 tanesi Astra J olsa forumdaki arkadaşlardan bazıları da sevinecek demektir :)

Kavuşacaklara şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler... :)
bayii bana ayın 28 inde gumruk işleminın yapılacagını soylemıstı demekki gemiden izmire yol aldılar..beyaz astra j varmıydı :)))

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Arabamın Gümrük işleri tamamlanmış :)) Perşembe gibi burda olucak...

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
bayii bana ayın 28 inde gumruk işleminın yapılacagını soylemıstı demekki gemiden izmire yol aldılar..beyaz astra j varmıydı :)))

Vardı, beyaz da vardı, kırmızı da vardı, siyah ta :)

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Yarın :)) Heyecan başladı kanka

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Aracımı Hayırlısıyla cumartesi günü teslim alacağım.Heyecanla o günün gelmesini bekliyorum.

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

bugrakorkmaz link' Alıntı:
[quote author=ugurdogan__ link=topic=927.msg48634#msg48634 date=1317211705]
Aracımı Hayırlısıyla cumartesi günü teslim alacağım.Heyecanla o günün gelmesini bekliyorum.
Neydi araç?

[/quote]

1.3 Yeni opel astra.Namı değer Astra j

emirhanavci1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkeze selamlar arkadaşlar ben hataydan emirhan bugün itibari ile 2012 astra 1.4 manuel şanzuman aracıma kavuşmuş bulunuyorum saat 10:33 itibari ile :)  öncelikle aracı almadan önce baya bi tereddütlerim vardı ama burada yapılan yorumlar sayesinde araç hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi oldum ve almaya karar verdim yapılan tüm yorumlar hakkaten aydınlatıcı ve tereddütlerimi giderici oldu.. astra j kullanıcılarına teşekkürlerrr.... hakkaten süper bir duyguymuş şu mesai bitsede aracıma binsemm o kadar rahat o kadar konforlu ki anlatılamz yaşamak lazımm aracın oo motor sesine bittim resmenn. Darısı aracı bekleyenlereee.. herkezeee  tekrar teşekkürlerrr doğru bi tercihhhh yaptığımı düşünüyorum allah utandırmasıınnn....