Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

hayırlı olsun.gerçekten güzel renk.bizde neptün mavi siparişi verdik  ;D

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Arkadaşlar bende 30 Temmuz da teslim aldım. Aracı sürmekten vakit bulamıyorum :)) Benim araç ta sport ancak kaput altında öyle folyo falan yok. Baya kalite duran keçe var üste takılı vaziyette. Bu arada aracın resimleri...

Hayırlı uğurlu olsun :)

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bundan 1.5 yada 2 ay önce alacaktım normalde. Bazı anlaşmazlıklardan dolayı iptal oldu. Fakat bu sefer anlaştık ve önümüzdeki hafta kavuşuyorum aracıma. Araç sport beyaz 1.3 cdti still paket

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şenol54 link' Alıntı:
Bende bundan 1.5 yada 2 ay önce alacaktım normalde. Bazı anlaşmazlıklardan dolayı iptal oldu. Fakat bu sefer anlaştık ve önümüzdeki hafta kavuşuyorum aracıma. Araç sport beyaz 1.3 cdti still paket

Hayırlısı olsun. Bayiden çıkmadan cila boya koruma yaptır derim..

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumdan yeni kia ceed alan birisi var mı ? Yeniden sipariş vereceğiz.Astra ya o kadar para verip 2 kolon,merceksiz far vs.gibi özelliklerin eksik olması aklımızı çok karıştırdı.Concept modelini düşünmeye başladık.Sizin yorumunuz nedir ?

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
forumdan yeni kia ceed alan birisi var mı ? Yeniden sipariş vereceğiz.Astra ya o kadar para verip 2 kolon,merceksiz far vs.gibi özelliklerin eksik olması aklımızı çok karıştırdı.Concept modelini düşünmeye başladık.Sizin yorumunuz nedir ?

alacağınız aracı uzun vadede kullanmayı düşüyorsanız bence astradan şaşmayın, ama yok 3-4 sene biner sonra değiştiririm diyorsanız aklınıza uygun olan kia yı alın binin. 2 kolon basit bir ayrıntı ama mercek olayı xenon yoksa pekde gerekli değil. Zaten astra da xenon paket alırsan yine mercekli olmuş oluyor aracınız

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayiden beyaz renk oldugu icin bosuna para verirsin dediler. Siyah olsa yaptir derdim diye soylediler. Tesekkurler yardiminiz icin. Bu arada ceede kesinlikle yanasma bende ilk once ceed alcaktim ama astrayi aldim. Daha dun aksam teslim aldim ve iyiki ceed almamisim diyorum. Araba gercekten mukemmel, ceed kalite olatak yanina yaklasamaz astralarimizin.