Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

1- Kaput altı keçesi neden yok?

2- Kaputun cam tarafındaki lastik daha siz almadan hasarlı imiş. Opel yuh diyorum, başka bişi demiyorum.

Aracınız hayırlı olsun.

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
1- Kaput altı keçesi neden yok?

2- Kaputun cam tarafındaki lastik daha siz almadan hasarlı imiş. Opel yuh diyorum, başka bişi demiyorum.

Aracınız hayırlı olsun.

aynen o kaputtaki lastiği aracın yanına gelir gelmez gördüm. tabi benim surat asıldı satış elemanı yıkamacının tabancayı yakın tuttugundan oldugunu hemen gidereceklerini söylediler sonra hafif bi zımpara ile giderdiler üzerinede boydan boya pütür attılar bende pek üstelemedim sonuçta yıkamacı elemanın mahcuplugu yüzünden belliydi. keçe yok evet ama 55.000 tl ye alınan corolla da yoktu arkadaşta çok kızdırmıştım onu ben olsam almam taktırırdım dedim ama malesef ülkemizde öyle olmuyor habire çalıp çalıp parayla satıyorlar. baksanıza amortisörlü kaput bile yok..

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o keçe bende de yoktu 2012 edition, sanırım artık onu da satmayı düşünüyorlar yada editionu iyice hor görmeye başladılar

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
aynen o kaputtaki lastiği aracın yanına gelir gelmez gördüm. tabi benim surat asıldı satış elemanı yıkamacının tabancayı yakın tuttugundan oldugunu hemen gidereceklerini söylediler sonra hafif bi zımpara ile giderdiler üzerinede boydan boya pütür attılar bende pek üstelemedim sonuçta yıkamacı elemanın mahcuplugu yüzünden belliydi. keçe yok evet ama 55.000 tl ye alınan corolla da yoktu arkadaşta çok kızdırmıştım onu ben olsam almam taktırırdım dedim ama malesef ülkemizde öyle olmuyor habire çalıp çalıp parayla satıyorlar. baksanıza amortisörlü kaput bile yok..

Bende de bir adet aynı çizikten var. Servise gitsem yapacak bişi yok derler, oysaki bakın gayette onarım şansı varmış.

Malesef Opel, VW gibi markalar TR yi ikinci dünya ülkesi olarka görüyor. Vergi sistemimizde işin tuzu biberi olunca, avrupadan daha fazla para verip, daha "kırpılmış" araçlar alıyoruz. H kasada amotisör vardı ve gerçekten çok hoş bir detay, tek elle kaput açabiliyordunuz.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kıskandım ya  ;D Pazarteside bana teslim edecekler o zaman bende resim koyarım plakayı çok merak ediyorum ne çıkacak EMR veya CAN diye çıksa süper olur :D

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracın rengi yawss görünce içim yine bi kıpradı :)
Motor bölümüne fazla parlatıcı kullanmışlar diyorsunuz kaput değil yanı dimi. Direk motor. Orayı niye yıkatıyorsunuz anlayamadım açıkçası. Sadece dışını yıkatırız yeter diye düşünüyorum.

Ben iki hafta önce aracı gördüğüm pisti, kampanalar paslı gibiydi. Bayi showroom dakiler gibi olcak dedi.
Kaput çevresindeki lastiklere dikkat etmek lazım anladığım kadarıyla. Peki bende de o şekilde bi hasar varsa lastik değişimi yapılamaz mı? Sıfır araçta böyle şey olmaması lazım diye düşünüyorum. Ben teslim almam muhtemelen..

Sport alan arkadaşlar kaput altında keçe var mı peki?

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Benim aracın rengi yawss görünce içim yine bi kıpradı :)
Motor bölümüne fazla parlatıcı kullanmışlar diyorsunuz kaput değil yanı dimi. Direk motor. Orayı niye yıkatıyorsunuz anlayamadım açıkçası. Sadece dışını yıkatırız yeter diye düşünüyorum.

Ben iki hafta önce aracı gördüğüm pisti, kampanalar paslı gibiydi. Bayi showroom dakiler gibi olcak dedi.
Kaput çevresindeki lastiklere dikkat etmek lazım anladığım kadarıyla. Peki bende de o şekilde bi hasar varsa lastik değişimi yapılamaz mı? Sıfır araçta böyle şey olmaması lazım diye düşünüyorum. Ben teslim almam muhtemelen..

Sport alan arkadaşlar kaput altında keçe var mı peki?

öncelikle sizinde aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın :) evet parlatıcıyı motorun iç kısmındaki siyah yerlere sıkmışlar. bunu ben degil opeldeki yıkamacılar yapmış. araçlar komple balmumu benzeri bir maddeyle kaplı olarak toz ve kir içinde bayiye geliyor elemanlar aşagı yukarı 1-2 saatte dış temizliğini yapabiliyoırlar o arada kaput ile cam arasındaki lastiğe zarar vermişler bende çok üstelemedim. teslim almamak aklıma geldi ama o an karşımdakilerinde insan oldugunu  hata olabileceğini ve hatasız şekilde giderdiklerinide görünce sıkıntı kalmadı :) sportlarda keçe var diye bliyorum ama sport kullanan arkadaşlar daha net aydınlatırlar. tekrar hayırlı olsun  m34444

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
öncelikle sizinde aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın :) evet parlatıcıyı motorun iç kısmındaki siyah yerlere sıkmışlar. bunu ben degil opeldeki yıkamacılar yapmış. araçlar komple balmumu benzeri bir maddeyle kaplı olarak toz ve kir içinde bayiye geliyor elemanlar aşagı yukarı 1-2 saatte dış temizliğini yapabiliyoırlar o arada kaput ile cam arasındaki lastiğe zarar vermişler bende çok üstelemedim. teslim almamak aklıma geldi ama o an karşımdakilerinde insan oldugunu  hata olabileceğini ve hatasız şekilde giderdiklerinide görünce sıkıntı kalmadı :) sportlarda keçe var diye bliyorum ama sport kullanan arkadaşlar daha net aydınlatırlar. tekrar hayırlı olsun  m34444

Astranızı asla yıkatmayın başlığında bir arkadaşın da başına gelmiş ve az önce gördüm garantiden değiştirmişler parçayı. ևok rahatsız edici durumda değil anladığım kadarıyla sizde düzelttmişler. Yıkattıktan sonra olursa aklınızda olsun diye yazdım. Hayırlı olsun aracınız tekrar. Herkese kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Teşekkürler..

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ataköy bayisi bayram yoğunluğunu bahane ederek teslimatı geciktirdi pazartesi teslim edilecek dendi aradım bugün cuma kesin teslim edicez dediler tamam dedik beklemedeyiz inşallah bu hafta teslim ederler ya tam bana araba lazım olacağı günler bugünler :)

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

30 Temmuzda teslim aldım arkadaşlar aracı ben. Sportlarda kaput altında keçe var. Şu an için sorun yok araçta. Beklemeye değdi diyebilirim. Araca binim bayiden çıkınca herşeyi unutturuyor.. greatt