Astra'mın Yeni Ayakkabıları :)

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün aracımın 53000 Km. yol yapan Bridgestone Turanza lastiklerini değiştirerek Lassa İmpetus Revo+ 215 50 17 91W  aldım. Sitede bu lastikten kullanan arkadaş yok diye hatırlıyorum ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. ֖nceki lastiklere göre bariz bir sessizlik var. Desen görünümü gayet şık duruyor. Amasya'da çok fazla kar yağışı olmadığı için ayrıca kış lastiği almayı düşünmüyorum. İnşallah kışın kullanımından da memnun kalırım. Bu arada unutmadan lastik değiştirmeyi düşünen arkadaşlar eğer Lassa İmpetus Revo+ düşünüyorsalar ellerini çabuk tutsunlar çünkü şu anda en güzel kampanya 215 50 17 ebatlarındaki lastiklerde liste fiyatı 350 TL den 230 TL ye düşmüş. ;)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra'mın Yeni Ayakkabıları :)

Hayırlı olsun...

Asıl kaliteyi Zaman ve Fren performansı ortaya çıkaracaktır... şuan yeni olduğu için sessiz olması normal, zamanla sertleşip ses yapmazsa fiyatına göre çok çok iyi denilebilir...

Bu arada tarihine baktınız mı, lastik kampanyaları beni hep şüphelendirir de  032questn

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ilk baktığım tarihi oldu. Zaten bayi tanıdıktı fabrikadan sipariş üzerine geldi lastikler. 0713 tarihli 2013 yılının 7. haftası üretim tarihi.

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Lassanın İmpetus Sport var 245 45 r18 hiç memnun değilim artık desenindenmi kaynaklanıyor neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama aşırı derecede ses yapıyor frene biraz fazla bastığımdada çok çabuk kızaklıyabiliyor. Genel manada giderken yol tutuşu fena değil ama bu sorunlarla karşılaştım lastikler 1 yıllık arkalar yeni gibi duruyor ama önler epeyce azalmış arabanın çekişinden kaynaklı muhtemelen

İmpetus Revo hakkında olumlu yorumlar gördüm umarım benim gibi bir zaman sonra hayal kırıklığına uğramazsınız hayırlı olsun

AIRTECH1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OZAN ERDEM link' Alıntı:
Bende Lassanın İmpetus Sport var 245 45 r18 hiç memnun değilim artık desenindenmi kaynaklanıyor neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama aşırı derecede ses yapıyor frene biraz fazla bastığımdada çok çabuk kızaklıyabiliyor. Genel manada giderken yol tutuşu fena değil ama bu sorunlarla karşılaştım lastikler 1 yıllık arkalar yeni gibi duruyor ama önler epeyce azalmış arabanın çekişinden kaynaklı muhtemelen

İmpetus Revo hakkında olumlu yorumlar gördüm umarım benim gibi bir zaman sonra hayal kırıklığına uğramazsınız hayırlı olsun
İmpetus Sportların çok sert lastik olduğunu duymuştum. Ben de İmpetus Revo ile ilgili yorumları okuyunca genelde olumlu izlenimler olduğunu görünce almaya karar verdim. 350TL den 230 TL ye düşmüş olması da tercihte önemli bir etken oldu tabiki  :) 

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende gecen hafta lassa phenemo aldim 225/40/18 ebatlarinda. Gayet sessiz ve yol tutusu harika.performans arayan arkadaslar bu modeli gonul rahatligiyla kullanabilir. saglamsa lassa