Astramın anahtarı kaybettim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötü örnek olma :( . Arkadaşlar akşama kadar dört tekerin üzerinde geziyor.
sigorta şirketine çok sinirliyimde ondan :D adamın birinin tamponuna dokunduk insanlık namına tutanak tuttuk sigorta 300 lira çıktı. yasal soygunculuk yapıyor şerefsizler...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=18022]Fætih[/MENTION] Sistemi bozan gene bizim insanımız.
Anlaşmalı tutanaklar, kaza sonrası sigortalar... yapmayın arkadaşlar o yapıyo bizde yapalım biz kazıklanıyoruz biz niye kazıklamayalım mantığı doğru değil. Bu numaralardan sigorta şirketleri zarar ettik deyip faturayı gene günahsız insanlara kesiyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide adam akıllı iş yapsalardı :D benim suçum ne adam akıllı paramı ödüyorum hiçbir sıkıntım yok ufak bir olayda olaya bak.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elde kopyalanacak anahtar olmadığı için yetkili servisten sipraişle dişi aracınıza göre açılmış anahtar getirteceksiniz bekleme süreniz biraz uzun izmirden mi almanyadan mı geliyor bilmiyorum.

Daha sonra yeni gelen anahtarla aracı açabileceksiniz ama çalıştıramayacaksınız. Araç bilgisayara bağlanarak size satış sırasında verilen CARPASS kartındaki güvenlik kodu ile yeni anahtarınız immobilizer'a tanıtılıp eski iki anahtar immobilizer'dan silinecek. Böylece eski anahtarlarla araç açılabilecek ama çalıştırılamayacak.

Daha sonra isterseniz dışarda birde yedeğini yaptırıp yine immobilizer'a tanıtırsınız.

Diğer alternatif kilit sistemini komple değiştirmek böylece eski anahtarlar kapınızıda açamayacak ama baya tuzlu olur.

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazar günü Bayrampaşa otogarın üst tarafındaki Cerrefour a gitmiştim, içerde anahtarcı var, anahtarlık bakarken sormuştum yedek anahtar yapıyormusunuz diye adam anahtar olmasa bile yaparız dedi, immobilayzır lı yada onsuz yaparız dedi.kartı ndan yazıyorum no yu; 0212 640 55 60 gsm : 0532 574 33 60 - 0539 697 09 10 görüşmekta fayda var.

Riotable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elde kopyalanacak anahtar olmadığı için yetkili servisten sipraişle dişi aracınıza göre açılmış anahtar getirteceksiniz bekleme süreniz biraz uzun izmirden mi almanyadan mı geliyor bilmiyorum.

Daha sonra yeni gelen anahtarla aracı açabileceksiniz ama çalıştıramayacaksınız. Araç bilgisayara bağlanarak size satış sırasında verilen CARPASS kartındaki güvenlik kodu ile yeni anahtarınız immobilizer'a tanıtılıp eski iki anahtar immobilizer'dan silinecek. Böylece eski anahtarlarla araç açılabilecek ama çalıştırılamayacak.

Daha sonra isterseniz dışarda birde yedeğini yaptırıp yine immobilizer'a tanıtırsınız.

Diğer alternatif kilit sistemini komple değiştirmek böylece eski anahtarlar kapınızıda açamayacak ama baya tuzlu olur.

Normal bile çok tuzlu oluyor hocam 250 tl anahtar 50 tl programlama bide çekici çağıracakmışz

Pazar günü Bayrampaşa otogarın üst tarafındaki Cerrefour a gitmiştim, içerde anahtarcı var, anahtarlık bakarken sormuştum yedek anahtar yapıyormusunuz diye adam anahtar olmasa bile yaparız dedi, immobilayzır lı yada onsuz yaparız dedi.kartı ndan yazıyorum no yu; 0212 640 55 60 gsm : 0532 574 33 60 - 0539 697 09 10 görüşmekta fayda var.

Bi arayayım hocam sağolun

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:43 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:38 ----------

Şimdi aradım 350 tl orjinal gibi yaparım diyor hocam aracın yanına gelip

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam 250tlye yetkili servisten anahtarı alırdım sonrada gider 70tl civarına op-com alırım en azından artık elimde op-comum olurdu istemezsem 50-60tlye sonrada satılır vs.

ayrıca bi anahtarcı nasıl oluyorda şase numarasıyla orj. anahtarın kalıbına uğraşabiliyor şaşırdım. şase no yeni araçların camında yazıyor anahtarı hallettikten sonra opcomla güvenlik kodunu bulup immoya girmekte çocuk oyuncağı bizim araçların yerinde durduğuna şaşırmak lazım :)