Astramı yeniledim

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astramı yeniledim

M1kemal link' Alıntı:
hayırlı olsun Allah pismanlık vermesin insl.
fiyat list sport dizel 56900 gibi bi fiyat gorunuyor size bayaa bi indirim mi yapıldı ?
hangi bayi bu benim bi arkadasta enjoy active almayı dusunuyorda

tam liste fiyatını şimdiye kadar uygulayan bi erzurum gördüm onlarada gerekli cvbı verdim 57000 e bıraktığı cyclone navili aracı arabayı 53400 e almıştım  battle_Teroriste
sizin için sordum enjoy active 50.500 trafik sigortası hariç sport 53000 trafik sigortası hariç 1.3 dizel hb

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
hayırlı olsun Allah pismanlık vermesin insl.
fiyat list sport dizel 56900 gibi bi fiyat gorunuyor size bayaa bi indirim mi yapıldı ?
hangi bayi bu benim bi arkadasta enjoy active almayı dusunuyorda

web sayfasında görünen tavsiye edilen satış fiyatı genelde zaten o fiyatlardan ucuza oluyor araçlar bayilerde. arkadaşınıza söyleyin acele etsin ayın 15 inde kur farkından dolayı zama geleceğini söylediler bana.

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
tam liste fiyatını şimdiye kadar uygulayan bi erzurum gördüm onlarada gerekli cvbı verdim 57000 e bıraktığı cyclone navili aracı arabayı 53400 e almıştım  battle_Teroriste
sizin için sordum enjoy active 50.500 trafik sigortası hariç sport 53000 trafik sigortası hariç 1.3 dizel hb

ne çektik be biz bu erzurum opelden  :(

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drfrk link' Alıntı:
ne çektik be biz bu erzurum opelden  :(

valla bende bakım vs. olursa mecbur gidicem bakalım nasıl olacak merak ediyorum umarım muhtaç olmam ilk izlenim hiç iyi olmadı çünkü bende. biraz gezelim deyin cevreden alın aracınızı bence samsun bile iyi bi fikir olur ben kendime antalya dan aldım babam da aynı araçtan aldı ona da aydın dan aldık erzurum u cok seviyorum ama bu tarz tavırlar beni çok kızdırıyor yakışmıyor erzurum a ismini lekeliyorlar.