ASTRAMI -YENİ GOLF 7 Mİ ?

tunc041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRAMI -YENİ GOLF 7 Mİ ?

REC link' Alıntı:
Benim de şuan aklımı kurcalayan bir araç V40... Volvo, ülkemizde değeri pek bilinmeyen ve kendini kanıtlayamayan bir marka. Bunun en temel nedeni distrübütör problemi. Volvo gibi bir markanın Doğuş Oto'nun elinde olduğunu düşünebiliyor musunuz? Golf'ü bile çeşitli satış stratejileri ile şişirip premium fiyatlara sattıklarına göre V40 gibi nadide bir aracı, Mercedes C180 fiyatının bile üzerinde satarlardı herhalde..

Bu şartlar altında yalnızca uzun süre binerim derseniz V40 çok iyi bir tercih olurdu çünkü 2. eli GOLF kadar etkili değil...

Ama kalite olarak aşağı kalmaz ve tasarım olarak V40, 2-3 kez GOLF'u katlar onu da belirteyim...

Ocakta siparişler açılıyor mart gibide ilk volvolar geliyormuş az önce görüştüm v40 yerine daha yüksek olan Volvo v40 cross countryi düşünüyorum aslında almışken artık yüksek bir araç almak isitoyorum uzun süre tiguen - mokka ve kuga arasında gittim geldim. Araba işi çok fena bir iş ya

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tasarım, fiyat, kullanım maliyeti vs gibi detaylarda kendi kararlarınızı aldığınızı varsayarsak bence gayet güzel bir seçim; Astra dan sonra sadece hızlı otoyol kullanımları ve olası Dsg sıkıntılarıyla sorun teşkil edebilir.

V40 tasarım olarak hayli farklı, malzemeleri de gayet iyi ancak işçilik olarak Golf ü tutmuyor bence, en basitinden kapı içi kaplamalarını yoklayın; trimlerin Golf kadar sıkı ve özenli birleştirilmediğini göreceksiniz.

Yüksek bir araç düşünüyorsanız Tiguan ve Mokka ya mutlaka bakın, bu aralar fiyatlarında indirim olan Tiguan ların satışları canlanmış gibi görünüyor.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Fiyat ve Tasarım hariç sizi kolay kolay pişman etmez...

Her ikisini de kafanıza takmıyorsanız, keşke o paraya (veya biraz daha ekleyip) X marka / model alsaydım demeyecekseniz alın...

Fiyat ve tasarıma çok fazla takılmıyorsanız yakıt tüketimi ve konfor olarak sizi mutlu eder. Volvo v40 mı golf mü derseniz tabiki v40 ama bildiğim kadarıyla dizel motorunda otomatik vites seçeneği yok.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf 7 güzel tasarımıyla birlikte iç tasarımını da oldukça geliştirdi. Söylediğiniz araç full bir donanıma sahip ve yanılmıyorsam 80tl civarlarında bir miktar tutacak ki bu büyük bir para en azından bu sınıf araçlar için. Ortalama 25bin km yapıyor olmanız malum benzin fiyatlandırmalarından ve uzun vadeli kullanımda sizi üzebilir dizellere yönelmeniz biraz daha mantıklı olucaktır. DSG gerçekten vw yağtığı güzel teknoloji olmasına karşın çok sıkıntılı ve garanti sürecinden çıktığında çıkan arıza çok pahalıya mal olabiliyor. Eğer illada benzin istiyorsanız ve golfden başka seçenekler arıyorsanız V40 T4 R-Design 77.070 TL oldukça sıra dışı oldukça kaliteli bir araç bir bakın derim. Şahsen benim astra'dan sonra alıcağım aracım hayırlısıyla bu :)

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc041 link' Alıntı:
  Ocakta siparişler açılıyor mart gibide ilk volvolar geliyormuş az önce görüştüm v40 yerine daha yüksek olan Volvo v40 cross countryi düşünüyorum aslında almışken artık yüksek bir araç almak isitoyorum uzun süre tiguen - mokka ve kuga arasında gittim geldim. Araba işi çok fena bir iş ya

V40 cross country benim de aklımda olan bir araç, 2013 yaz aylarında kısmetse, aklıma da yatarsa almayı düşünüyorum, Lakin canlı canlı göremedim henüz, showroomlara ne zaman gelecek acaba bilginiz var mı ?

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim için görsellik daha ön planda o yüzden astra j .

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Su anda piyasada altin degerinde bence mutlaka alin

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar geçenlerde bi arkadaşımın golf 7 tdı manuel aracını kullandım... bence iç ışıkları inanlmaz basit ve araba eski golften bile sertti.. bence golf iyice kaliteden ödün vermiş o ekran hele o kadar basıt duruyor ki:S

comfortline donanım yine bomboştu... ama tdı motora söylenecek bir şey yok tabiki

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc041 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar 1.4 140 hp kar beyazı otomatik vites cosmo+sunroof+navigasyonlu araç kullanıcısıyım ama yakıttan dolay artık artık aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Yeni kasa Golf 7 higline 7 ileri dsg şanzıman+sunroof+zenonlu dizel  araç var şu anda bana ayrılmış ama hala kararsızım pişman olurmuyum acaba die ? siz neder siniz ?

1 sn bile durmayın.. mükemmel bir araç.. dizel dendimi vw ve reno :) .. gerisi hikaye..

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insanlar insignayı satacam diye kıvranıyo,elli takla atıyo, sonuç belli :).. az önce passat lara bir bakayım dedim .. 2. eli sıfır ile aynı vede çerez gib satıyo :).. vw bütün modelleri böyle :) hepsi çok kötü oldukları için sanırım :)