astramı sürttüm...masraf ne olur sizce?

karakalem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0009npv.jpg

arkadaşlar dün astra mı ilk defa bir yere sürttüm çok canım sıkıldı:cry:.yarın yetkili servise götürüp hallettirmeyi düşünüyorum.sizce bu çamurluğun düzeltilmesi ve boyanması bana ne kadara malolur.ayrıca tamamımı boyanacak yoksa sadece kazalı yer düzeltilip mi boyanacak.
hazır çamurluğa girişmişken tamponuda boyatacağım.renk beyaz.sanırım opak olsa gerek.
yetkili servis ne ister sizce?:confused:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça boya yapılcak hiç yetkili servise gitmediğim için sanayi fiyatı verecem
80 kaporta 100 boya 20de sigara çay 200 e biter

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise götürürsen değiştirmeye bile kalkarlar. iyi bir ustaya götür 100 - 150 arası verirsin. benim eski arabamda aynı yer aynı hasar olmuştu servis komple boyayacaz dedi el mahkum sanayiye götürdük 80 lira aldı ama işçilik kötüydü. ben boyasam daha iyi yapardım. parasını verdim sövdüm çıktım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence acele etme. Önce pasta ile sürtme izlerini temizlemeye çalış, büyük ihtimalle tampon kurtulacak gibi duruyor, çamurlukta da hafif bir göçme izi kalır, buraya zamanla gözün alışır, alışmazsa o zaman yaptırırsın.

OnunAdıHektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence acele etme. Önce pasta ile sürtme izlerini temizlemeye çalış, büyük ihtimalle tampon kurtulacak gibi duruyor, çamurlukta da hafif bir göçme izi kalır, buraya zamanla gözün alışır, alışmazsa o zaman yaptırırsın.

Sanmıyorum Savaş abi..
Oto parktaki plastik saksıya sürttüm tamponu pasta cila canım cıktı defalarca yaptım gecmedi... parmağımın ucuyla dokununca anladım, boyayı kavlatmış, yarım mm içerdeydi... hiç ellemedım hala duruyor.. bir karışlık çizik için, 120 lira diyorlar...

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun ahmet

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 ye kapat gitsin 200 cok , gecmıs olsun genede fazla buyuk bırsey degıl

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz bi olay başıma geldi benimde hemen hemen aynı 300 tl fiyat çekmişti servis bana allahdan çarpan bayan masrafları karşıladı :) dışarda fiyat yarı yarıya iner bence geçmiş olsun allah daha beterinden korusun hepimizi ...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kaskonda ufak hasarlar varmı var ise Auto king'e git. Gayet güzel yapıyorlar. Hem kaskonda delinmiyor