Astrama Xenon Alıcam Far Tipi Nedir Astra H 2006 ...!

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhabalar degerli opelim.net kullanıcıları;
Arabama xenon far alıcam araştırdım 129 Liraya Z Tech 8000K buldum her far tipi için var fiyat marka nasıl acaba ve far tipi nedir bizim bu astra h lerin h7 diye duymuştum ancak bide size soruyım dedim ...
Saygılar...:)

Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far tipi H7. Ancak bu markayı ilk defa duyuyorum. Ballast ların garantili olup olmadığını mutlaka sorun

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far tipi H7. Ancak bu markayı ilk defa duyuyorum. Ballast ların garantili olup olmadığını mutlaka sorun
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Hem beyin hem ampül 2 yıl garantilidir.
H7 tipi far ampülü kulanan araçlarda kullanıma uygundur.
BİLGİSAYARLI SON SİSTEM ARAÇLARDA ARIZA LAMBASI YAKMAMAKTADIR
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]
Ömrü normal farlara göre 5 kat daha fazladır.Enerjii tasarrufu sağlar.Hem de 2 kat daha fazla ışık vererek oluşturduğu netlik sayesinde özellikle gece sürüşlerinden gündüz konforu ve performansı sağlar.
2 Yıl garantilidir.
35 W güçlü ışık sistemi
8000 Kelvin (Kristal Mavi Işık)
Ortalama aydınlatma : 202500 cd
Işık akışı : 3200 Im
[/FONT]Daha ayrıntılı eliftuning.com dan bakabilirsin.
[/FONT]

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür sitelerde satılan hemen her xenon kit in üzerinde aynı şey yazar zaten. Önemli olan gerçekten bir sorun olduğunda değişme imkanı var mı yok mu onu bilmek lazım. Tutup da bozulan ballast ı size 30 gün sonra vereceklerse o garantinin hiçbir anlamı yok.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür sitelerde satılan hemen her xenon kit in üzerinde aynı şey yazar zaten. Önemli olan gerçekten bir sorun olduğunda değişme imkanı var mı yok mu onu bilmek lazım. Tutup da bozulan ballast ı size 30 gün sonra vereceklerse o garantinin hiçbir anlamı yok.
Sitede yazdıgı gibi 2 yıl garantili her türlü arızada bozulmada değiştiriyorlar birde markası x tech değil z tech miş.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
h7 farların tipi sislerde h3 tür marka olarak monza mtech tercih edersen problem yaşamassın diğerleri hakkında bilgim yok