Astram'a kavuştum Siyah Cosmo 1.4

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün 10.00 gibi telefonum çaldı hemen uyandım arayan Opel satış temsilcisi Onur beydi. Aracınızı 1saat sonra teslim alabiliceğimizi belirtti ve hemen yatağımdan fırlayarak evin içinde aileme haber verdim. Nasıl bir kahvaltı vs. bende anlıyamadım hemen çıksamda gitsem diyordum. En sonunda bayi gittik sabırsızlanıyordum gerçekten showroomda tekrar astraları görünce alı koyamadım kendimi tekrar bindim baktım sağına soluna. Bütün işlemler tamamlandı artık aracı tanıtmak için teras kata çıkardılar araç ordaymış niye bayi önünde değil diyince cevapları oraya bırakmıyoruz yoldan taş vs. gelebiliyor dediler şaşırdım gerçekten. :) Terasa çıktığımızda arabam hemen karşımdaydı plaka takılıyordu cam film yapılmış jeletinleri duruyordu. Karter muhafaza istemiştim hediye onu gösterdiler kısa bir araç tanıtımı yaptılar almadan önce çok araştırdığım için tanıtan kişiyle birlikte sunum yapıyorduk ve oda anladı bitirdi. Cyclone navigasyon takılmış açılış süresi çok hızlı araçla birlikte açılıyor. İlk yardım ve söndürme tüpü ellerinde kalmamıştı bu bir etap canımızı sıktı uzun yola çıkıcaz ve aksilik durumları vs. Daha sonra Onur bey kendi aramaya çıktı ve diğer araçlardan baktı ve sonunda bir tane bularak yüzümüzü biranda güldürdü ve eksiksiz bizi bayiden uğurladı. Gelelim aracın koltuğuna ilk oturduğum zaman bütün ayarlarımı yaptım ve yola çıkmak için hazırdım. Araç oldukça tepkilere kuvvetli direksiyonu çok hoşuma gitti kavanması ve manevra kabiliyeti yüksek hassas. Araç hızlanmada tepkilere çok iyi yanıt veriyor virajlarda extra gaz vererek savurucakmı dedim ama tık yok zımba gibi çakılmış devam ediyor. Aracı ilk park edişim kendimden utandım :D Sanırım alışma sürecim olucak parklarda ve arka kamerayı ta olarak nasıl kullanıcam anlıyamadım ve biraz biçimsiz park edişim oldu. Aracın motordundan bir homurdanma geliyor sanki CL65amg gibi çok hoşuma gitti :) Evin oraya geldiğimde komşular çardakta oturmuş dedikodu yaparken bize dedikleri başkan geliyor sandık makam aracı gibi olmuş dediler biraz gaza geldim açıkcası :) Sürüş açısından çok güzel konforlu ve eğlenceli Allah herkese Astra J nasip etsin ve kazasız belasız kullanımlar diliyorum. Aranızda olmaktan ve buluşmalara katılmaktan memnun olucam :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astram'a kavuştum Siyah Cosmo 1.4

Hayırlı olsun Yunus Bey..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun Allah iyi günlerde kullanmayı nsip etsin.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Güle güle sağlıklı günlerde kullan inşallah, buluşmalara kesinlikle bekliyoruz... 045thumbsup :)

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tekrardan aracınız hayırlı olsun.Öyle bir yazmışsınızki kendi aracımı teslim almaya gidişim aklıma geldi :)

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun, Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun kazasız belasız ve çiziksiz :) kullanmak nasip olsun.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.