Astra Sport Tourer aracımda krom cam çerçeve uygulaması

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar,

Herkesin bilgisi olduğu üzere 2011 Astra Sports Tourer Sport donanımında krom cam çerçeveleri kaldırılmıştı. Bende uzun bir araştırmadan sonra bu işlemi uygulayan bir yer buldum ve gidip uygulatmaya karar verdim. ֖n camlar ve kelebek camları haricinde hiç bir cam astra hb ile aynı ölçüde olmadığından ön camlar harici parçaları özel olarak kesip uyguladı arkadaşlar. ֜retim anında bende yanlarındaydım. Belki orjinali gibi olmadı ama güzel bir görüntü olduğu kanısındayım. Fotoğrafları ekleyeceğim inceler yorumlarsanız sevinirim.
HaKaN link' Alıntı:
hayırlı olsun sn. magu76
resimlerden görüdüğüm kadarıyla kıvrımları vs güzel işçilik yapılmış
yaptırmayı düşünen arkadaşlara örnek olması açısından yaptığınız yer ve fiyatı paylaşabilirsiniz...
Teşekkür ederim hakan bey.

Google de Titiz Nikelaj olarak aratırsanız bulabilirsiniz ki bende forumlardan öğrenmiştim bu yeri. Gayet güzel ilgilendiler sağolsunlar.  Telefonu : 0212 533 90 53 - 0212 621 31 61
Adresi : Arpaemini yokuşu Dr. nasırbey sok. Sefabostanı 2/4 Topkapı/istanbul
Hb Astra J ler için ellerinde genelde hazırda set oluyor fiyatı 350 TL imiş.
Benim aracıma ekstradan arka camlar ve arka kapı için özel kesim yaptılar ve 450 TL ödedim.
Arka bagaj plakalık üstündeki parçayı da hediye olarak yaptılar fakat yerlerine giderseniz bu parçayı ancak yapabilirler. ևünkü şablonunu almadılar. Diğer parçaların hepsinin şablonu var ve şehir dışına da gönderi yapıyorlar. ևift taraflı bant ve slikon ile uygulama yaptılar. Uygulama yapmadan önce tiner ile uygulama yapılacak kısımları dikkatlice temizleyip üzerine yapıştırdılar. Bu havalar bu işlem için biçilmiş kaftan eğer yaptırmayı düşünüyorsanız sıcaklar bitmeden yaptırın derim. ben uygulama sonrası 24 saat her ihtimale karşı aracımı yıkatmadım . Bilgilerinize... İyi forumlar dilerim... Gidip gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. İyi forumlar...
28026972.jpg

Shot at 2011-06-25
Bu parçayı da hediye olarak yaptılar :)
76873755.jpg

Shot at 2011-06-25
99378380.jpg

Shot at 2011-06-25

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sport Tourer aracımda krom cam çerçeve uygulaması

bence hic de fena olmamış. orjinalini aratmıyor gibi. hayırlı olsun

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste verilen 3000 küsür tl fiyattan sonra bu çıtalar iyi geldi . Yorumunuz için teşekkürler. Yukarıdaki mesajımda da yazdığım üzere özel mesaj ile yaptırdığım yerin bilgilerini eğer yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa verebilirim. Şehir dışına da gönderi yapıyorlar. Kendiniz bile uygulayabilirsiniz. İstanbul dışında olan arkadaşlar havale yaptıktan sonra adreslerine alabilirler çıtaları. İstanbulda olan arkadaşlar ise en güzeli gidip yerinde yaptırsınlar. Maksimum 2 saat gibi bir zaman alır. Sports tourer hb den ufak bir fark ile pahalı ama değdi bence.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun sn. magu76
yaptırmayı düşünen arkadaşlara örnek olması açısından yaptığınız yer ve fiyatı paylaşabilirsiniz...

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
hayırlı olsun sn. magu76
Teşekkür ederim hakan bey.

Google de Titiz Nikelaj olarak aratırsanız bulabilirsiniz ki bende forumlardan öğrenmiştim bu yeri. Gayet güzel ilgilendiler sağolsunlar.  Telefonu : 0212 533 90 53 - 0212 621 31 61
Adresi : Arpaemini yokuşu Dr. nasırbey sok. Sefabostanı 2/4 Topkapı/istanbul
Hb Astra J ler için ellerinde genelde hazırda set oluyor fiyatı 350 TL imiş.
Benim aracıma ekstradan arka camlar ve arka kapı için özel kesim yaptılar ve 450 TL ödedim.
Arka bagaj plakalık üstündeki parçayı da hediye olarak yaptılar fakat yerlerine giderseniz bu parçayı ancak yapabilirler. ևünkü şablonunu almadılar. Diğer parçaların hepsinin şablonu var ve şehir dışına da gönderi yapıyorlar. ևift taraflı bant ve slikon ile uygulama yaptılar. Uygulama yapmadan önce tiner ile uygulama yapılacak kısımları dikkatlice temizleyip üzerine yapıştırdılar. Bu havalar bu işlem için biçilmiş kaftan eğer yaptırmayı düşünüyorsanız sıcaklar bitmeden yaptırın derim. ben uygulama sonrası 24 saat her ihtimale karşı aracımı yıkatmadım . Bilgilerinize... İyi forumlar dilerim...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tavan raylarınıda  krom yapabilirsiniz. sanıırm cosmo versiyonun tavan çıtasıda kromdu. ( yanılıyor olabilirim)  bence onuda bir deneyin şık olabilir

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
tavan raylarınıda  krom yapabilirsiniz. sanıırm cosmo versiyonun tavan çıtasıda kromdu. ( yanılıyor olabilirim)  bence onuda bir deneyin şık olabilir
Düşündüm aslında ama orjinal resimlerinde çok belli olmuyordu apaçi olmasın diye yaptırmadım :D Aslında uygulamayı yapanların bir önerisi oldu bu konuda ama onada ben cesaret edemedim sanayiye gidin boya sökücü ile üzerindeki boyayı çıkarsınlar altında nikelaj vardır zaten dediler ama açıkçası çok cesaret edemedim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok şık olmuş verdiğiniz paraya kesinlikle değmiş. güle güle kullanın.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
[quote author=akın link=topic=1800.msg38130#msg38130 date=1309087446]
Düşündüm aslında ama orjinal resimlerinde çok belli olmuyordu apaçi olmasın diye yaptırmadım :D Aslında uygulamayı yapanların bir önerisi oldu bu konuda ama onada ben cesaret edemedim sanayiye gidin boya sökücü ile üzerindeki boyayı çıkarsınlar altında nikelaj vardır zaten dediler ama açıkçası çok cesaret edemedim.
[/quote]

sakın ha!!!

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence de hiç tavan rayı işine girmemek, bu kadarı çok güzel olmuş
fazlası abartı ve apaçi olur zaten..