Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

bahto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

evgin link' Alıntı:
malatya elazığ bölgesinde rakım yüksek olduğu için karşılaştığınız hava direnci daha az olacağından, deniz seviyesindekinden 5-10 km daha fazla yapmanız mümkün. ama emme manifoldundan giren temiz hava basıncı düşeceğinden maks. motor gücü azalabilir. ben 217 yaptım bursa otobanında araç 1700km deydi. en son lefkoşa mağusa yolundaki düzlükte 205 i gördüm, yanımdaki arkadaş uykudan uyanıp kapıkoluna yapışınca yavaşladım :)

aheuaeue :) valla hız filan diyoruzda aslında cok gereksiz bir ugras bu sedan kasa için. "gtc" filan ya da en azından "modifiye hb" ile "hız" yanyana daha güzel duruyor tabi bu benm fkrim .d allah cumlemizi kazadan beladan korusun hepsi bir yere kadar sonuçta. gelip geçici hevesler hepsi. arabayı almadan önce şöyle yapcam böyle yapcam diodum şimdi adam akıllı binmiyorum bile kapının önünde kirlen yıka döngüsünde :D

disconnect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

disconnect link' Alıntı:
2013 Yeni Astra 1.6 Sedan Business aracım var.
2008 Dizel Linea dan indim Astra ya bindim. 3 ay kadar oldu. Şu anda 14500Km de.

Bir defa i30u geçmek için en yüksek 180 gördüm.
Şu ana kadar en yüksek hızım 200km. 3-4 defa hız denemem oldu. 200 üstüne çıkamadım. Genelde 180km de kalıyor.

Peugeot dizel 1,3 301 bile 220 yapıyormuş aynı yolda. Yolumuz Çanakkale-Lapseki Arasında 30km yol. (Peugeot 1.5 olacak, yanlışlık için özür)

Bazı arkadaşlar daha motor açılmamıştır diyor.
Bazıları hızı engellemişlerdir diyor.

200 üstünü görememin sebebi nedir?
Aradan 6 ay geçti, Aynı yolda yapabildiğim en yüksek hız 204km. Yokuş aşağı hız denemesi yapabilecek uygun yol malesefki yok.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 200 ü çok rahat görüyorum.Vitesi düzgün atarsanız 215-220 ye kadar rahat görürsünüz.Demek istediğim hız mı yapacaksınız 4.500-5000 devirde atın vitesleri rahatlıkla 2000 ü geçtiğini göreceksiniz