Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra Sedan Ne Kadar Hızlı

CALİBRA BG link' Alıntı:
ben daha once yotube tan fabıanın vıdeolarını fılaan ızlerddım orda elemanın bırı 700 000 km vıdeosunu fılan cekmış ve paylaşmış motor dızeldı pekı sen 1.9 neden tercıh etmedın fabıa nın hem onda 130 tane eşek varken  :D

Bilmiyorumki abi. Baba sözünden çıkmadık o zaman c3 alacaktım HDI babam yok falan demişti. İyi ki de öyle demiş :) içindeki eşekler yetiyordu bana valla. Sadece 6 ileri olsa daha iyi olurdu. Ondaki serilik, atiklik 1.6 115'lik astramda yok :)

Armut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aklıma takıldı da... Astra j 2012 de bildiğim kadarıyla DEKRA DAN EN SORUNSUZ ARAÇ ÖDÜLÜNÜ almıştı. Bu kasanın almış olduğu başka bir ödül varmı birde euroncap takip derecesi nasıldı ? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Armut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2005 den beri Astra kullanıyorum samimi duygularımı buradan sizlerle paylaşmak istedim. Ilk astramı aldığımda satış sorumlusu bana hangi aracı alırsanız alın civatasını Alman sıksın demişti.  İşte ben 9 yıldır ilk defa bu kasada j hissettim o duyguyu diğer kasalarla arasında bariz farklar var her alanda saymamış bitmez Astra sedan 2013 1.4 T 140 hp SPORT sedan stil paket beyaz SUNROOF + NAVİ var mükemmel ötesi kanımca eksi yönünü çok aradım ama sadece şehir içi yakıtı 1/1.5 Lt daha az olsaydı tadından yenmezdi uzun yol ve karma çok iyi ... Hem spor hem sedan bazı araçların ya içi güzeldir ya da dışı bunun her ikiside müthiş kendi fikrim tabiki... Eğer bu kasa olmasaydı kesinlikle golf yada jetta da bulurdum kendimi ama içim rahat fazlası var eksiği yok motor performans çok çok iyi virajlardaki dengesine tümden hastayım.... Dediğim gibi diğer astramıda sıfır almıştım ama ilk defa insanların buna göz süzdüğünü fark ettim cenabı ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin sonsuz teşekkürler Astra ... Bu arada sizleri sıktıysam kusura bakmayın biraz içimdekileri dökeyim dedim 

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Armut38 link' Alıntı:
2005 den beri Astra kullanıyorum samimi duygularımı buradan sizlerle paylaşmak istedim. Ilk astramı aldığımda satış sorumlusu bana hangi aracı alırsanız alın civatasını Alman sıksın demişti.  İşte ben 9 yıldır ilk defa bu kasada j hissettim o duyguyu diğer kasalarla arasında bariz farklar var her alanda saymamış bitmez Astra sedan 2013 1.4 T 140 hp SPORT sedan stil paket beyaz SUNROOF + NAVİ var mükemmel ötesi kanımca eksi yönünü çok aradım ama sadece şehir içi yakıtı 1/1.5 Lt daha az olsaydı tadından yenmezdi uzun yol ve karma çok iyi ... Hem spor hem sedan bazı araçların ya içi güzeldir ya da dışı bunun her ikiside müthiş kendi fikrim tabiki... Eğer bu kasa olmasaydı kesinlikle golf yada jetta da bulurdum kendimi ama içim rahat fazlası var eksiği yok motor performans çok çok iyi virajlardaki dengesine tümden hastayım.... Dediğim gibi diğer astramıda sıfır almıştım ama ilk defa insanların buna göz süzdüğünü fark ettim cenabı ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin sonsuz teşekkürler Astra ... Bu arada sizleri sıktıysam kusura bakmayın biraz içimdekileri dökeyim dedim 
Doğru tespitler arkadaşım.  Astra sedan hem ici hem dışı hem yol tutuşu hem donanımları ile son derece doğru tercihtir. Sedan c segmentindeki en iyi araç desek yalan olmaz. Yakıtı konusuna gelince çok fazla değil belki biraz fazla. 

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sedan c segmentindeki en iyi araç desek yalan olmaz. Yakıtı konusuna gelince çok fazla değil belki biraz fazla. 

teşekkürler Harun hocam....
gerçekten de sedan astranın tadı sürdükçe çıkıyor...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
teşekkürler Harun hocam....
gerçekten de sedan astranın tadı sürdükçe çıkıyor...

Ercan bey kırmızı sedan ı ne zaman aldınız ben 2014 martta çayyolu opandan almıştım ve benim yanımdaki araç ta aynı anda teslim edilmişti sizin aracın aynısıydı hatta bir an düşünmüştüm acaba bunu mu alsaydım diye çok estetik duruyordu 011zaa 011zaa

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Ercan bey kırmızı sedan ı ne zaman aldınız ben 2014 martta çayyolu opandan almıştım ve benim yanımdaki araç ta aynı anda teslim edilmişti sizin aracın aynısıydı hatta bir an düşünmüştüm acaba bunu mu alsaydım diye çok estetik duruyordu 011zaa 011zaa
Giden gitmiş geçmişler ola, sen düşününceye kadar elin oğlu almış gitmiş murat bey kardeşim  kahka536

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Giden gitmiş geçmişler ola, sen düşününceye kadar elin oğlu almış gitmiş murat bey kardeşim  kahka536

Benim olacak fıstık binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı  011zaa

benim-olacak-fistik-binicem-ustune-vurucam-kirbaci_12045.png