ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

Cosmo link' Alıntı:
esim yaklasik 9 senedir Ankara Opis de calisiyor. bakim aksesuar yada akliniza takilan herhangi bir konuda ararsaniz yardimci olurum. sonucta mastertechinden servis mudurune varincaya dek onca yildir aile gibiyiz, nazimiz gecer....

merhaba, aracımda bir sıkıntı var konusunuda açtım vites d konumundayken aşırı titreme yapıyor. opak opele gittim çözüm üretemediler. siz veya eşiniz opise gittiğimizde yardımcı olabilir misiniz? özel olmazsa telefonunuzu mesaj yoluyla atabilir misiniz? birde hangi opis ankarada 2 adet opis bayi var?
saygılarımla.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
son bir haftadir buldugumuz tum bosluklarda servise ait bir astra j uzerinde ugrasiyoruz. servis yogunlugundan dolayi konuya tam olarak yogunlasip sadece bu isle ugrasma sansimiz malesef olmuyor. aracin ipc yani gosterge beynine program atmamiza beyni resetleyip yeniden farkli kod endeksi vs ile tanitmamiza ragmen henuz bir sonuc alamadik, konunun cok daha detayli incelenmesi gerekiyor bu da zaman alacaktir. gelismeleri bildiririm...

Tahminimce ekranın kendisi de farklı ise ondan olmuyor olabilir (çözünürlüğü, boyutu veya devresi)

cemilkocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
cemilkocan.com

2012 cosmo paketinin navigasyonlusu var bizde onda bu ekranların aynisinden var :p

doruk888

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 2012 cosmo hb orjinal navi600 var ama bende 3lü yol bilgisayarı yok. aracı 2012 temmuzda aldım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

doruk888 link' Alıntı:
bende 2012 cosmo hb orjinal navi600 var ama bende 3lü yol bilgisayarı yok. aracı 2012 temmuzda aldım.

Aracınız makyajlı kasa değil değil mi?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

doruk888 link' Alıntı:
yok hayır normal makyajsız

Sanıyorum bu 3lü bilgi ekranı makyajlı kasalarla gelmeye başladı.

doruk888

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet olabilir fakat bunu bizim arabalarımıza da güncellemeleri gerekir diye düşünüyorum. geçen ay aydın opel servise sorduğumda bana da güncelleme olmadığı bilgisini verdiler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

doruk888 link' Alıntı:
evet olabilir fakat bunu bizim arabalarımıza da güncellemeleri gerekir diye düşünüyorum. geçen ay aydın opel servise sorduğumda bana da güncelleme olmadığı bilgisini verdiler.

Bende en son servise gittiğimde "bu tür yazılımlar arabanın donanımına göre arabaya fabrikada işleniyor, değiştirilemez" cevabı vermişlerdi. Hoş insan istedikten sonra Astra'yı Insignia bile yapar ama, servis yanaşmadıktan sonra zor.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende en son servise gittiğimde "bu tür yazılımlar arabanın donanımına göre arabaya fabrikada işleniyor, değiştirilemez" cevabı vermişlerdi. Hoş insan istedikten sonra Astra'yı Insignia bile yapar ama, servis yanaşmadıktan sonra zor.
Servis uğraşmak istemiyor. Adam tüm aracın menüsünü almış android cihaza aktarmış çalıştırıyor. Yazılım  ile ilgili imkansız birşey yoktur.