astra sedan arka lambalardaki bugu sorunu

hüso1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 1.4 sport sedan sahibiyim arabayı yıkattıgım zaman arka lambaların içerisinin bugu yaptıgını görüyorum sizce bu normal bir durummudur yoksa servise gitmelimiyim diger arkadaşlarda böyla e bir sorun yaşayan varmı...

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra sedan arka lambalardaki bugu sorunu

Büyük ihtimalle aralık vardır,farlarda su alıyodur.Servisten değişim talep edin.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaman kaybeymeden buğulu bir şekilde servise gidin ve durumu anlatın ve değişimini isteyin

hüso1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akşam üzeri servisteydim bugulu bir şekilde gittim servise onlarda çok şaşırdı ilk defa böyle birsorunla karşılaşıyorlarmış bakalım yazdılar çizdiler fotograf cektiler tlf  aldılar biz sizi en kısa zamanda arıcaz diyerek ayrıldık bakalım degişim yapılacakmı

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüso link' Alıntı:
akşam üzeri servisteydim bugulu bir şekilde gittim servise onlarda çok şaşırdı ilk defa böyle birsorunla karşılaşıyorlarmış bakalım yazdılar çizdiler fotograf cektiler tlf  aldılar biz sizi en kısa zamanda arıcaz diyerek ayrıldık bakalım degişim yapılacakmı

sattığım arabamda bende de aynı sorun vardı. servisler geçiştiriyor değişim yapmak istemiyor ilk defa görmüş gibi davranıyorlar. ama mutlaka bastırın ve değişmesini sağlayın aksi halde servisin yapacağı müdahalelerle sorun düzelmiyor.