Astra sedan 1,3 Sport aracım geldi....

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra sedan 1,3 Sport aracım geldi....

volkitolki link' Alıntı:
Selam arkadaşlar aracımı nihayet dün teslim aldım...
֖ncelikle beklediğime değdi onu belirteyim. Beyaz renk gerçekten çok yakışıyor. ֖n kaput kaplama ve cam filmi çektirdim serviste on numara karizma oldu. :) şimdi bu 1,3 gitmiyor falan diyenler yüzünden epey bi düşünceliydim ama gel gör ki aracın peformansı tam benim istediğim gibi. Kalkışlarda sıkıntılı diyorlardı ben pek hissetmedim. Acaba millet drag yarışlarına falanmı giriyor her kalkışta tam çözemedim. :) 1. vitesten sonraki geçişi seri bi şekilde yaparsan kalkış on numara oluyor sıkıntı yok. 70 km yaptım ortalam 5,6 gösteriyor düşeceğine eminim. Ses sistemi beni tatmin etmedi, hoparlörlerimi değişmeli acaba ? Sol kelebek camının olduğu bölge görüşü engelliyor maalesef o bazen sıkıntı yaratabilir. Geri kalan şeylerden yana şimdilik şikayetim yok. On numara araç , kullandıkça deneyimlerimi yazacağım.  bravoo

Hayırlı olsun, sport sahibi olarak 6 hoparlörün bende daha iyi olmasını bekliyordum, çok mu kötü, hayır fakat arka hoparlörlerde bir sıkıntı var onu çözersek hallolur. Geçen serviste CD400'lü başka bir araçla kıyasladım aynı sorun onda da var. zaten fader la tüm sesi arkaya verdiğinizde arka hoparlörlerden gelen sesin ne kadar cılız olduğunu anlayacaksınız.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arka taraf evet maalesef kötü ama yüksek ses açmadığınız sürece sıkıntı çıkarmıyor

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet haklısınız. şimdilik sıkıntı yok hafif hafif dinlemeye devam. :) İlerde kaliteli hoparlör şart.
Birde  Multimedya sistemi lazım, böyle gösterişli araca yakışmıyor dandik sistemler.
Bu arada 800 km yaptım yakıt ortalaması 4,6 ya düştü, ilginçtir çok çabuk adapte oldu araç sanki.
Bazen düşünüyorum test aracınımı itelediler bana diye :)
Yağ kalite oranı % 89 oldu. Biraz daha takip edeyim bakalım ne olacak.