Astra Pedal Sensörü Beyin Arıza

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce şu başlıklı konumda şikayetimi dile getirmiştim ; http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=87710

beyin değişimi 1.700 lira dediler 300 lirada yazılım 2.000 lira ! birde ustamız
tamir yaparız 500 lira dedi. şimdi tamir yaptırdığımda ne gibi bir sıkıntı olur başka ne sorun açabilir , veya hiç bir sıkıntı olmazmı v.s kısacası ne ne olacak hiç bir bilgim yok , bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa çok memnun olucam şimdiden teşekkürler.

turbo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce şu başlıklı konumda şikayetimi dile getirmiştim ; http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=87710

beyin değişimi 1.700 lira dediler 300 lirada yazılım 2.000 lira ! birde ustamız
tamir yaparız 500 lira dedi. şimdi tamir yaptırdığımda ne gibi bir sıkıntı olur başka ne sorun açabilir , veya hiç bir sıkıntı olmazmı v.s kısacası ne ne olacak hiç bir bilgim yok , bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olursa çok memnun olucam şimdiden teşekkürler.
gaz pedalı sensörümü arızalı beyınmı arızalı? beyınde ne arızası varmıs???

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pedal sensörü hatası gözüküyo beyinde ön kaputu açtı usta 0.5 voltu yemediği için arıza ışığı yandıığında hafif gaz pedalına bastığımda yemiyo biraz fazla basmam gerekiyo. o kaputta beynin bir noktasına baskı yapınca 0.5 volt düzeliyo ışık sönüüyo tamir olması gerek dedi

beyin o hatayı veriyo yani , tamir için 500 dedi

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz pedalı pozisyon sensoru arızalı ıse degısır nasıl tamır edılıyor ılk kez duyuyorum belkıde temızlıkle sorun hallolacak bogaz kelebegını bır temızlet ıstersen 50-100tl tutar
yok sorun ecudaysa o zaman oto elektronıkcılere gıt dırek o dedıgın paralar cok..