Astra OPC'nin Fiyatı Açıklandı

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra OPC'nin Fiyatı Açıklandı

MeRt link' Alıntı:
[img=800x533]http://img688.imageshack.us/img688/807/opelastraopc2012.jpg[/img]

Opel Europe tarafından yapılan açıklamada OPC'nin fiyatının ülkeler bazında değişen vergiler haricinde 34.250 Euro olacağı söylendi.

Açıklanan fiyata dahil olan opsiyonlar ise

*AFL
*Navi600
*Elektronik iklim kontrollü klima
*Arka park asistanı
*19 inc OPC Jantı
*Led arka stoplar
*Yol bilgisayarı
*Renkli arka camlar

Detaylar linkte

http://media.opel.com/content/media/intl/en/opel/news.detail.html/content/Pages/news/intl/en/2012/opel/03_09_astra_opc_the_most_powerful_astra_ever

yav sen ne güzel bi şeysin ya  005hihih

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç çok tatlı ve tahrik edici  :) ama 120.000-140.000 fiyatı olursa diğer yandan bmw ve mercedes de göz kırpmıyor değil hani :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
yav sen ne güzel bi şeysin ya  005hihih
Bakalım ben hanimi ikna ettim araba konusunda inşallah 34000€ turkiyeye gelene kadar 50000€ olmaz alırsam renk kesin kırmızı olacak  :D

onder12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Bakalım ben hanimi ikna ettim araba konusunda inşallah 34000€ turkiyeye gelene kadar 50000€ olmaz alırsam renk kesin kırmızı olacak  :D

kapışırız artık :p

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araca bu kadar paralar çok fazla. Bir tane 1,6TURBO GTC alıcan. AFL+ ını, navigasyonunu ekleticen yeter! Aradaki rakama hiçbir şekilde değmez zira Türkiyede yaşıyoruz. Bu arabanın tadını çıkaracağın yol yok burada. Sade eşe dosta benim arabam bimem kaç PS diye anlatıcaksın.... Tadını çıkaracağın yol olmadığı gibi bu aracın yürüyebileceği gibi yolda yok. Bizim 215/50R17 lastikler bile forumdan kaç set oldu yarıldığı için değiştiren var. Hangi yolda kullanıcaksın OPC yi? Türkiyenin en düzgün olması gereken yolları İstanbul un otobanıdır heralde onda bile ne delikler var. Taşradaki vilayetleri düşünemiyorum bile....

O yüzden GTC gibi, 3.20d gibi (ve hatta belki 5 sene sonra Passat ve A4 gibi) alternatifler varken bu araç çok uzak bana...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Bu araca bu kadar paralar çok fazla. Bir tane 1,6TURBO GTC alıcan. AFL+ ını, navigasyonunu ekleticen yeter! Aradaki rakama hiçbir şekilde değmez zira Türkiyede yaşıyoruz. Bu arabanın tadını çıkaracağın yol yok burada. Sade eşe dosta benim arabam bimem kaç PS diye anlatıcaksın.... Tadını çıkaracağın yol olmadığı gibi bu aracın yürüyebileceği gibi yolda yok. Bizim 215/50R17 lastikler bile forumdan kaç set oldu yarıldığı için değiştiren var. Hangi yolda kullanıcaksın OPC yi? Türkiyenin en düzgün olması gereken yolları İstanbul un otobanıdır heralde onda bile ne delikler var. Taşradaki vilayetleri düşünemiyorum bile....

O yüzden GTC gibi, 3.20d gibi (ve hatta belki 5 sene sonra Passat ve A4 gibi) alternatifler varken bu araç çok uzak bana...
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabiki arkadaslar aracın alıcısı pek fazla olmayacaktır zaten aracı İstanbul yollarinda kullanmak da istemem artık Marmara yada Ege bölgesinde güzel bir ilde kullanırız ben şimdiki astrayi bile istanbulda kullanmaktan nefret ediyorum benim Adana min yolları buraya 10 basar bu arada fiyatı da hemen hemen 48  ila 52000€ arasında olacakmış

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yolu geçtim heryerde radar var.Ankara yolunda iki kere radara girdim inşallah ceza gelmez. :(

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
yolu geçtim heryerde radar var.Ankara yolunda iki kere radara girdim inşallah ceza gelmez. :(
Aynen, almanya otobanda yazıyo hız limiti atıyorum 130, ondan sonra bir yer geliyor yazıyor NO LİMİT işte orada çıkar aracın keyfi. Tr max. hız limiti 120... Ayrıyeten adamların otoban asfaltı asfalt değil sanki toleranslı bir makina parçası. Sokak araları bile bizim otobanların çok ötesinde....

Bu arada Mehmet kesin girdiğini biliyorsan ceza kesin gelir. Daha dün dayıma geldi, güzelde bir foto koymuşlar. Asıl gelmezse internet vergi dairesinden araştır, çünkü sonra cezalı ödetiyolar...