Astra mı Bmw 1.16i mi=?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi sizin dedikleriniz de mantık çerçevesinde tamam herkes şu devirde ekonomik çözümler üretiyor ona lafım yok ama yani bu arabayı da bu kadar alçaltacak bir durum yok ortada neredeyse şahin brodway sınıfına soıkmadığınız kaldı.

bu arabaya ulaşamayıpta çok afedersiniz ..k atan sahte bmw diyen zavallılarada cidden acıyorum.kabul edelim araba güzel fındık gibi bmw.parasıda ona göre tuzlu.o kadar param varsa da gidip astra amam alırım bmw yi binerim.öneri isteyen adama da varsa o kadar parası bmw al arabaya bindiğini anla derim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi sizin dedikleriniz de mantık çerçevesinde tamam herkes şu devirde ekonomik çözümler üretiyor ona lafım yok ama yani bu arabayı da bu kadar alçaltacak bir durum yok ortada neredeyse şahin brodway sınıfına soıkmadığınız kaldı.

bu arabaya ulaşamayıpta çok afedersiniz ..k atan sahte bmw diyen zavallılarada cidden acıyorum.kabul edelim araba güzel fındık gibi bmw.parasıda ona göre tuzlu.o kadar param varsa da gidip astra amam alırım bmw yi binerim.öneri isteyen adama da varsa o kadar parası bmw al arabaya bindiğini anla derim.

şimdi arabaya kötü demedim asla bu çok mühim atını çizerim yazılarımı okuyun ben bu arabaya kötü demedim neticede bmw yapımı bir araç kötü olmaz.. işçiliği falan gayet yerinde

ben eksilerinden bahsettim araç hakkında orasından ses geliyor yok burası oynuyor araba çok kötü falan filan bu tip bir şey asla demedim dememde..

eksileri var bilindik eksiler her kezin bildiği kabul ettiği eksiler bunlardan bahsettim bunları kabullenememe bana tuhaf geliyor.. yaw bu arabanın arkası dar 2x2=4 isteyen binsin baksın şaft korumasını arabanın ortasından geçirmişler arkası minnacık kalmış 2 kişi zor sığıyor.. dar üstelik basıkda..

şimdi bu bir gerçekken bunu söylemiyim mi ... yakıyorda akranı 1.6 göre araba fazla yakıyor buda bir gerçek..

bunlar kötü şeyler değilki eksiler..

kötülesem allah aşkına bütün yazılarımı okuyun diyorumki alıcak arkadaş 1.20d yada 1.20 benzinlisini alsın diyorum.. kötülüyen adam bunu dermi..

ikincisi bu arabaya sahte bmw diyenlerde bmw cileirn ta kendisi ulaşamayan insanlar değilki bmw kullanıcıları bu bmw de yıllardır olan bir şey eskiden hatırlarsanız compact kasalar vardı çok ucuz fiyatlara getirtdiler onlarada bmw ci kesim fakir bmw si dedi başka kimse demedi..

birde demin arkadaş demiş 1.16 34 bin euro arkadaşım tamam bir şey yazıyorsunda temelin olsun şu anda girdim borusanın sitesinde anahtar teslim fiyatı 29 bin euro 59 bin tl ucuzmu tabiki ucuz listedeki en ucuz araba o zaten bmw orantısında..
3.16 lar bile 33 bin eurodan başlıyor yani 67 bin tl ye denk geliyor bir 3.16

buyur bak biz öyle hafaya değil delil li konuşuruz..

http://www.borusanotomotiv.com/cgi-bin/fiyat_listesi/static_fiyat_listesi.aspx?ez_sg=

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu bmw ye ben daha bu sabah baktım ehliyetimi alınca şöyle bi bmw bulsam diye iç geçirdim ben olsam her türlü 1.16 yı alırdım sonuçta o bir bmw

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle katılıyorum :good:
audi yi almadan önce de a4 nasıldır diye sorduğumda başka bi forumda arabaya demediklerini bırakmamışkardı yok süslü vw yok 120 hp gitmez yok 6 ay sonra her yerinden ses geliir bi daha da tövbe ettim zaten şu araba nasıldır diye sormam kimseye

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse sonuçta bu kişisel beğenilerle alakalı bir durum size dar geliyor yada çok yakıyo gibi geliyor olabilir.bmw kullanan birine bu arabanın ortalama tüketimi eminim ki çok gelmiyordur.

amma velakin o sahte bmw olayına halen katılmıyorum.onu diyenlere teklif edin bakalım mantıklı bir takas.atlamıyomu görelim.

alacak arkadaşın kafasını çok bulandırdık gibime geliyor.hayırlısı olsun... ;)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
neyse sonuçta bu kişisel beğenilerle alakalı bir durum size dar geliyor yada çok yakıyo gibi geliyor olabilir.bmw kullanan birine bu arabanın ortalama tüketimi eminim ki çok gelmiyordur.

amma velakin o sahte bmw olayına halen katılmıyorum.onu diyenlere teklif edin bakalım mantıklı bir takas.atlamıyomu görelim.

alacak arkadaşın kafasını çok bulandırdık gibime geliyor.hayırlısı olsun... ;)

Arkadaş BMW 1.20 almış bile :)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ekonomisi başka bir şey üçün beşin hesabını yapmak bam başka bir şey..
x5 e 60-70 bin euro veren adam üçün beşin hesabını yapmaz ama aracı rahat kullanmak adına daha fazla gezebilmek adına lpg taktırabilir sap ile samanı karıştırmayalım.. o x5 binen adam gene o aracın yıllık vergisini öder gene sigortasını öder gene her türlü bakım v.b parasından öder.. zaten bu paraları ödiycek adamda asla üçün beşin hesabını yapıcak insan olamaz..

biz genelde çok sap ile samanı karıştırıyoruz cayenne bile lpg takıyorlar cayenne i alan adam fakir mi gariban mı oluyor şimdi..

hocam ben lpg taktıranlar fakir gariban filan demedim.100 -200 tikycan sahte bmw filan dedi diyede fikir değiştiricek insan tanımıyorum buralarda .ki yesinler ortamlarını onların:DD o kadar para verip x5 alan adam tüp taktırıyor dedim .siz tüp ü daha rahat gezmek için taktırır diyosunuz.Zaten o kadar para verip tüp taktırınca üçün beşin hesabını yapmış oluyor. Ki bence tüp taktıranlar mantıklı olanlardır.

artık korkuyorum ınsignia cılarda corsa cılara sahte opelci dicek diye:D

yakıt ve motor sorunsuzluğu konusnda üzermi diye sormuştum sahte bmw ci nerden çıktı acaba?

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arabaya kötü demedim asla bu çok mühim atını çizerim yazılarımı okuyun ben bu arabaya kötü demedim neticede bmw yapımı bir araç kötü olmaz.. işçiliği falan gayet yerinde

ben eksilerinden bahsettim araç hakkında orasından ses geliyor yok burası oynuyor araba çok kötü falan filan bu tip bir şey asla demedim dememde..

eksileri var bilindik eksiler her kezin bildiği kabul ettiği eksiler bunlardan bahsettim bunları kabullenememe bana tuhaf geliyor.. yaw bu arabanın arkası dar 2x2=4 isteyen binsin baksın şaft korumasını arabanın ortasından geçirmişler arkası minnacık kalmış 2 kişi zor sığıyor.. dar üstelik basıkda..

şimdi bu bir gerçekken bunu söylemiyim mi ... yakıyorda akranı 1.6 göre araba fazla yakıyor buda bir gerçek..

bunlar kötü şeyler değilki eksiler..

kötülesem allah aşkına bütün yazılarımı okuyun diyorumki alıcak arkadaş 1.20d yada 1.20 benzinlisini alsın diyorum.. kötülüyen adam bunu dermi..

ikincisi bu arabaya sahte bmw diyenlerde bmw cileirn ta kendisi ulaşamayan insanlar değilki bmw kullanıcıları bu bmw de yıllardır olan bir şey eskiden hatırlarsanız compact kasalar vardı çok ucuz fiyatlara getirtdiler onlarada bmw ci kesim fakir bmw si dedi başka kimse demedi..

birde demin arkadaş demiş 1.16 34 bin euro arkadaşım tamam bir şey yazıyorsunda temelin olsun şu anda girdim borusanın sitesinde anahtar teslim fiyatı 29 bin euro 59 bin tl ucuzmu tabiki ucuz listedeki en ucuz araba o zaten bmw orantısında..
3.16 lar bile 33 bin eurodan başlıyor yani 67 bin tl ye denk geliyor bir 3.16

buyur bak biz öyle hafaya değil delil li konuşuruz..

http://www.borusanotomotiv.com/cgi-bin/fiyat_listesi/static_fiyat_listesi.aspx?ez_sg=

Sen beni anlamadın, büyük ihtimalle ne kadar anlatsamda anlamayacaksın ;) Sinirlerimi bozmaya niyetim yok iyigünler ...