Astra K Balata seçimi

ozkan.fethi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, aracımın 60bin bakımını yetkili serviste yeni yaptırdım. Balatalarımın bittiğimi söylediler ön ve arka 800tl istediler ama artık yetkili servise para harcamama kararı aldım o yüzden yaptırmadım. Kendim alıp sanayide taktırıcam.

Delphi, boshc ve trw markaları duydum kullanan varsa görüş almak isterim.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
3 markada bilinen ve rağbet gören markalar. Benim aracımda şu an bosch veya trw var diye hatırlıyorum herhangi bir sorun yaşatmadılar.

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bosch tercih edebilirsin. Memnun kaldım. Ben de servise götürmüyorum. 30 bin bakım için balata dahil 2.100TL istediler. (4-5 ay önce) Resmen soygunculuk.

ozkan.fethi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdide uyarayım 60bin bakımda V kayışı değişiyor. Bakım için servisten 1250 tl fiyat aldım. Sonra dedim malzemeleri kendim alayım ustama yaptırayım intermetten baktım sadece V kayışı 400küsür lira o zaman gerek yok serviste yaptırayım dedim. Serviste yapılanlar kağıdınj aldım elime V kayışı için Astra J yazıyor uyumlu olduğu için onu koyabiliyorlarmış bunun fiyatı zaten 80 90 lira böyle olacağını bilsem kesinlikle gitmezdim servise. Borusan 1, opel servisleri 2 güzel soyuyorlar.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu yazdığınız 3 markadan hangisi olursa olsun farketmez..3 de iyi..Fiyat olarak hangisi uygunsa onu alın...