Astra J'mi Servise Çağırdılar

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 26.01.2011 günü cep telefonuma Bursa Opel Neskar'dan bir mesaj geldi. "Aracınızın geliştirme çalışmaları kapsamında, fren ve debriyaj siviçleri ücretsiz olarak değiştirilecektir. Randevu için vs.vs...." Randevu alıp dün gittim. Söyledikleri gibi siviçleri değiştirdiler "iki adet düğme kadar sensör" Araca son versiyon yazılım attılar. Böylece ilk servise girdik ve Opelci olduğumuzu anladık. Allahtan mekanik bir parça değiştirmediler, yoksa bayağı üzlürdüm. Değiştirdikleri Jak gibi iki sensör. Eskisini fiş gibi çıkarıp yenisini taktılar. Astra J kullanan arkadaşların dikkatine.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler soralım bakalım neymiş bir kere güncel yazılım için gitmiştim ben ama bu switchler için birşey diyen olmadı henüz.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk servise girdik ve opelci olduğumuzu anladık derken bir olumsuzluk sezdim ama ortada şöyle bir durum var araçtaki arızayı ya da hatayı siz fark etmeden önce haber vererek onlar gidermiş. Bence bu durum sevinilmesi ve memnun olunması gereken bir durum.

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bir aksiyon işlemi olabilir aynı şekilde bizde yani mercedes bazı araç modellerin parça değişimi version değişimi vb. garantisi biten araçlar dahil olmak üzere telefon veya mesaj yoluyla ulaşılıyor

the_dr_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilkan bey şunu söyleyeyim sıfır diye satın aldığım arabanın boyalı çıktığını öğrendikten sonra açıkçası artık altından birşeyler aramaya başladım herşeyin bence bu işi iğce araştırın yeni aldığın arabadaki bu işlemin aslını

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
debriyajı bilmiyorum ama fren switchinin değişmesinin sebebi frene basınca stoplar flaşör gibi yanıp yanıp sönüyordu.
pedalda yay sesi duyarsanız onuda değiştiriyorlar haberiniz olsun :good:

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şasi no nuzdan parçaların garanti kapsamında deişip değişmeyeceği gözüküyor..servise gidip öğrenebilirsiniz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
geçen benide aradılar yazılım güncellemesi için ,ileride debriyajdan kaynaklanabilecek sıkıntıyı gidermek ve hız sabitliyicinin nin kendiliğinden devre dışı kalmasını önleyecek falan dediler ben ``arabam otomatik vites ve hız sabitleyici sorunsuz ´´dedim aldığım bayideki bayan telefonda ben bilmiyorum en yakın servise bir uğramanız lazım dedi pazartesi bi gidecem bakalım benim ``olmayan`` debriyajla ilgili ne yapacaklar:)

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da bir mektup geldi korna ile ilgili bir sorun olabilirmiş ( kornam sorunsuz çalışıyor) Ama benim aracım astra h hb 2008.

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur bey size gelen mesajın nedeni Astra Classic 3'ün kronik sorunu olan CIM modülü ile ilgili sanırım çoğu arkadaşta kornada sorunlar oluyor takılıyor yada hiç çalmıyor..Gitmeniz sizin yararınıza olacaktır.