Astra j,

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün akşam yeni birşey öğrendim aracı kapatıp kapıları kontrol ederim bagaj kapısını yokladım bir kaç kere açık kalmışmı diye içerden el freni göstergesini yaktı bekledim sönmesini tekrar denedim yine yaktı 3 kez denemede ön konsol hafif ışıkları yaktı nedir neyin nesidir anlamadım özellikmi arıza mı çözemedim sizde denermisiniz oluyor mu diye

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat bey, tam olarak demek istediğiniz şey, kapı kollarını oynatınca içeride konsol ışıkların yanması mı ? Bence normal hoşgeldin karşılaması gibi birşeydir, kapı kilitliyken bile yapıyor olması henüz elektronik sistemin enerjisinin kesilmemiş olmasından kaynaklı olabilir. Aracı kapatıp kilitleyip 10dk sonra deneyin yine yapıyorsa bir problem vardır.

Son düzenleme:

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Murat bey, tam olarak demek istediğiniz şey, kapı kollarını oynatınca içeride konsol ışıkların yanması mı ? Bence normal hoşgeldin karşılaması gibi birşeydir, kapı kilitliyken bile yapıyor olması henüz elektronik sistemin enerjisinin kesilmemiş olmasından kaynaklı olabilir. Aracı kapatıp kilitleyip 10dk sonra deneyin yine yapıyorsa bir problem vardır.
Kapı kollarında yapmıyor sadece bagaj yokladığımda yapıyor