Astra J yeni yazılım güncellemesi ile kazandığı özellikler

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J yeni yazılım güncellemesi ile kazandığı özellikler

Evet benim sport ve hareket edince kapılar kitleniyor. Navigasyonun Configuration tuşundan da bu  özelliği deaktif edebiliyorum.

Bu özellikle aynı zamanda araç durduktan sonra anahtarı kontaktan çıkarmakla tüm kapıların açılması özelliği ile beraber çalışıyor.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Evet benim sport ve hareket edince kapılar kitleniyor. Navigasyonun Configuration tuşundan da bu  özelliği deaktif edebiliyorum.

Bu özellikle aynı zamanda araç durduktan sonra anahtarı kontaktan çıkarmakla tüm kapıların açılması özelliği ile beraber çalışıyor.
Benim aracım da sport donanım.Ama kapılar araç hareket edince otomatik kilitlenmesiyle ilgili araç ayarını ben bulamadım.Cd 400 sistemli aracımda bu özellik serviste güncel yazılımla mı oluyor?Araç hareket ettikten sonra elle araba mı kilitlenir?Bu, inşallah serviste yazılımla oluyordur...

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:

Benim aracımda da aynen bu şekilde. Aracı aldığımda config kısmından yapmışlardı.

backseater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

15000 km bakımı için gittiğimde araca motorla ilgili 2 güncelleme yüklediklerini söylediler.
güncelleme sonrasında aracın çekişinde ve hızlanmada iyileşme olduğunu hissettim:)
Yokuşta durduğumda kalkışta önceleri araç biraz zorlanıyordu şimdi araç daha güçlü daha az zorlanıyor:) 
amaaaaa yakıt tüketimi biraz daha arttı sanırım araç uzun yolda yaklaşık 1Lt civarında daha fazla yakıyor:(

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benide dün aradılar güncellemeler var dediler

başka arananlar var mı acaba benim gibi konusunu da söyleyemediler cuma saat 3te götürücem

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güncelleme kodunu sorsaydın keşke.. :)

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi 2 tane servis aradım aracı görmeden birşey diyemiyoruz dedi bir tanesi diğeride şase noyu sordu evdeydm ruhsatta yanımda değildi söyleyemedim plakadan öğrenemiyorlarmış.

bir de acil mi dedim bu gün getirebiliyorsanız getirin dediler ama bakalım neymiş cuma günü paylşırım

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evvelsi gün 11 P 032 nolu kampanya için arandım.İstanbul servisinden arayanlar fan motoru ile olduğunu söyledi.Bugün gittiğim izmit servisi ise silecek bağlantı noktalarından sızıntı olmasına karşı bir kampanya olduğunu söyledi.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Evvelsi gün 11 P 032 nolu kampanya için arandım.İstanbul servisinden arayanlar fan motoru ile olduğunu söyledi.Bugün gittiğim izmit servisi ise silecek bağlantı noktalarından sızıntı olmasına karşı bir kampanya olduğunu söyledi.

bakalım bana ne diyecekler bende merak ettim.

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kanka onu ben kendim yapıcam orda ustaya bi rol yapıp laptobu alıcam elinden flashbellekten yazılım atıcam benim arabaya