Astra J Yeni Dizel Motor Yolda Mı (200 hp)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Yeni Dizel Motor Yolda Mı (200 hp)

eketen link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=2243.msg46299#msg46299 date=1315853933]
bence herkes istediği aracı alır olay da burada biter :)

Hakan Bey koydun resmi çizdirdin karizmayı Seni kelli felli adam sanıyorduk bebek yüzlü çıktın  011zaa
[/quote]

eyvah gitti karizma desenize :)
zaten ekim ayında bir İstanbul toplantısı olacak orada baya bir fotoğraf ekleyeceğim bu sefer
internette resim eklemeyince bunun bir büyüsü oluyor tabi ister istemez karşımızdaki kişi nasıl diye kendi kendimize
tahminler yürütebiliyoruz
ama böyle güzel oldu

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2243.msg46301#msg46301 date=1315854108]
[quote author=HaKaN link=topic=2243.msg46299#msg46299 date=1315853933]
bence herkes istediği aracı alır olay da burada biter :)

Hakan Bey koydun resmi çizdirdin karizmayı Seni kelli felli adam sanıyorduk bebek yüzlü çıktın  011zaa
[/quote]

eyvah gitti karizma desenize :)
zaten ekim ayında bir İstanbul toplantısı olacak orada baya bir fotoğraf ekleyeceğim bu sefer
internette resim eklemeyince bunun bir büyüsü oluyor tabi ister istemez karşımızdaki kişi nasıl diye kendi kendimize
tahminler yürütebiliyoruz
ama böyle güzel oldu
[/quote]

;)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

böyle daha iyi oldu...  greatt

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar sahsım adına soyluyorum param olsaydı bır ust sınıf otomobıl secerdım ama astraya da kalkıp 70 bın lıra verecek adamın ya parası cok ya aklı yok olması lazım motoru ne olursa olsun.zaten bızım araclar segmentıne gore pahalı araclar

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben katılmıyorum, euro'nun artışına bağlı olarak tüm otomobillerde artış oldu
aynı sınıftaki c4 ve golf lerin fiyatlarını inceleyin arada fark bile var

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

200 hp değilde şöyle 120 hplik gelse kâfi fazlasına gerek yok :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen gün servise gittim serviste orda 1.3 dizelli bir arkadaş daha vardı araçtan çok şikayetçiydi özellikle yokuşta kalkmadığından şikayetçiydi aracı alalı 1 ay olmuş ve satmayı düşünüyordu tüketim olarakda istanbul içi 6.5  lt lerde gezdiğini söyledi benimde 8.5 luk tüketimi görünce iyice soğudu sanırım araçtan bu arada servis görevliside kesin olarak 1.6 130 hp civarı bir modelin yıl sonuna doğru yada yılbaşından sonra gelmeye başlayacağını söyledi çok şikayet alıyorlarmış bu motorla ilgili bu kasaya yetmediğini söyledi motorun özellikle türkiye şartlarında 1.5 tonluk bir aracı zorluyor sanırım yokuşlarda vs 1.6 motor gelince 1.3 ün zor satılcağı konusunda da görüşünü söyledi

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

astraowner link' Alıntı:
geçen gün servise gittim serviste orda 1.3 dizelli bir arkadaş daha vardı araçtan çok şikayetçiydi özellikle yokuşta kalkmadığından şikayetçiydi aracı alalı 1 ay olmuş ve satmayı düşünüyordu tüketim olarakda istanbul içi 6.5  lt lerde gezdiğini söyledi benimde 8.5 luk tüketimi görünce iyice soğudu sanırım araçtan bu arada servis görevliside kesin olarak 1.6 130 hp civarı bir modelin yıl sonuna doğru yada yılbaşından sonra gelmeye başlayacağını söyledi çok şikayet alıyorlarmış bu motorla ilgili bu kasaya yetmediğini söyledi motorun özellikle türkiye şartlarında 1.5 tonluk bir aracı zorluyor sanırım yokuşlarda vs 1.6 motor gelince 1.3 ün zor satılcağı konusunda da görüşünü söyledi

yaww ağzı olan konusuyor be arkadaşşşşş.. servis görevlisi nereden almış bu haberi. verin ismini bana.... opel turkiye kesinlikle boyle bir çalışmamız yok diyor. zaten 1.7 motor seçenegimiz var ve 1.3 satış rakamlarından çok memnunuz diyor... bu dedikoduları bilinçli çıkardıklarını soyluyorlar.. isteyen arasın sorsun opel turkiyeyi... hatta yetkili servislerde boyle bilgi veriliyor dedigimde, net isim ve servis adı istediler... verin soruştua-ralım dediler....

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaten hayat söylentilerle geçiyor, askerde de 5 ay boyunca askerlik ha uzadı ha uzayacak dediler, orda geçirdiğimiz günleri kabus ettiler, ben geleli 1 yıl oldu hala uzayacak  011zaa

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

markopasa86 link' Alıntı:
Zaten hayat söylentilerle geçiyor, askerde de 5 ay boyunca askerlik ha uzadı ha uzayacak dediler, orda geçirdiğimiz günleri kabus ettiler, ben geleli 1 yıl oldu hala uzayacak  011zaa

sen de mi 335 kd idin? anamdan emdigim sut burnumdan geldi tek tip askerlik yuzunden.... her gun c.tesi-pazar aralıksız kosu 7 km..... anam agladı.... sporu seven biri olarak artık son zamanlarda eşofman görmekten bıkmıştım. koşunun ardından şınav, mekik barfiks.... barfiks çekemeyene çarşı izni yok.... 011zaa.. askerde de astra sedanın hayalini kuruyordum.... kısmet astra J'ye imiş... hep nobet kulesinde buraya kardesimin beni 0 km astra sedan ile almaya geldigini hayal ediyordum. dedigin gibi hayal etmek guzel bir sey... bırakalım da arkadaşlar hayal etsinler... 011zaa