Astra J Yeni Dizel Motor Yolda Mı (200 hp)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Yeni Dizel Motor Yolda Mı (200 hp)

ben kendi fikirlerimi  kimseyi kırmadan ifade ettiğim için 3 gün yasaklandım,  peki bu arkadaş resmen hakaret ediyor  neden bir yaptırım yok... adminler objektif davransın !!!!  tabi bu mesajım içinde adalet duygusu olupta yazdığımı anlayanlara....

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi foruma geldim ve konuyu okudum. Bunun üzerine bahsi geçen kişinin üyeliği tamamen silinmiştir.
Forum kuralları gereği küfür, hakaret, karşıdakini kışkırtıcı cümleler ban ve siteden uzaklaştırma sebebidir.
Bu kim olursa olsun aynı kural uygulanır.
Özellikle dizel kullanıcıların benzin kullanıcılarına, benzin kullanıcılarında dizel kullanıcılarına karşı yapacağı
küçük düşürücü sözler de siteden uzaklaştırma sebebidir
Üye kaygımız yok, önemli olan bilgi paylaşmak ve bunu yaparken de birbirlerimize karşı saygılı olmaktır.
Saygılar

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepimiz için hayırlısı diyelim, umarım o arkadaş da durumdan ders alır ve tavırlarına çeki düzen verir, bu sadece sanal ortamda değil kendisi için sosyal yaşamda da faydalı olacaktır.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hepimiz için hayırlısı diyelim, umarım o arkadaş da durumdan ders alır ve tavırlarına çeki düzen verir, bu sadece sanal ortamda değil kendisi için sosyal yaşamda da faydalı olacaktır.

Aynen, hadi buradan sepetlendin başka bir üyelik açar yine bildiğini okursun yine sepetlerler Bu böyle devam edip gider de gerçekte ne yapacaksın Bu huyu kendine şiar edinirsen ilk dışlandığında yüzünü mü değiştirip geleceksin. Akıllı olmak lazım Galiba arkadaş daha çok küçük bazı şeyler zamanla oturuyor tabi bazı insanlarda.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

HaKaN link' Alıntı:
Şimdi foruma geldim ve konuyu okudum. Bunun üzerine bahsi geçen kişinin üyeliği tamamen silinmiştir.
Forum kuralları gereği küfür, hakaret, karşıdakini kışkırtıcı cümleler ban ve siteden uzaklaştırma sebebidir.
Bu kim olursa olsun aynı kural uygulanır.
Özellikle dizel kullanıcıların benzin kullanıcılarına, benzin kullanıcılarında dizel kullanıcılarına karşı yapacağı
küçük düşürücü sözler de siteden uzaklaştırma sebebidir
Üye kaygımız yok, önemli olan bilgi paylaşmak ve bunu yaparken de birbirlerimize karşı saygılı olmaktır.
Saygılar

- bu yüzden bu forumu seviyorum... ve kullanıyorum boş kaldıkça...

markopasa86 link' Alıntı:
sen de mi 335 kd idin? anamdan emdigim sut burnumdan geldi tek tip askerlik yuzunden.... her gun c.tesi-pazar aralıksız kosu 7 km..... anam agladı.... sporu seven biri olarak artık son zamanlarda eşofman görmekten bıkmıştım. koşunun ardından şınav, mekik barfiks.... barfiks çekemeyene çarşı izni yok....

325 de ben gitmiştim, izmir'de... torunumun torusunun torusunun torusunun ... .... :) die gider gari

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

markopasa86 link' Alıntı:
Ben daha 200 hp lik motorla ilgili yorum yazarken, siz 120 hp ile ilgili bir yorum yazmışsınız önder bey, aynı anda yazmışız sanırım sanki benim yazmış olduğum yorum 120 hp ile ilgiliymiş gibi olmuş. :) Bu arada bayilerden biri 120 diyor biri 200 diyor tamamı söylenti bence bunların. :)
1.6 motora 200 hp biraz abartı değil mi? 120 hp olsa anlarımda bildiğim kadarıyla opel 1.7 motor çıkarıyor dizellerde önceki astralar öyleydi