Astra J tek kelimeyle...

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırdır beyler "öğrenci" kelimesi olay olmuş ?? :)

En ilginç yaklaşım seninki sanırım.
Bu da benim " DÜŞÜNCE " m. Öğrenci arabası dedim diye astra j yi küçüksediğimi mi düşündünüz bilemiyorum, niyetim kesinlikle o değil. kendi sınıfında alınabilecek en yakışıklı en donanımlı, performanslı araç bana göre astra j'dir.

o öğrenciyse bizim bindiğimiz dilenciye kaçıyor sanırım =)
Segment olarak değerlendiriyorum. Bir öğrenci ( yaş itibariyle değerlendirin) D, E, F segmenti araca binerse " babanın arabası mı " diye sorarlar değil mi. :)

İBRAHİM MADEN.

Seviyemi koruyarak ; ...
Öncelikle haddini hududunu bil, gereksiz yere gerginlik yaratma. Ve unutma ki, Düşünmeden konuşmanın cezası konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır .

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda kapanır yakında:)

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırdır beyler "öğrenci" kelimesi olay olmuş ?? :)

Bu da benim " DÜŞÜNCE " m. Öğrenci arabası dedim diye astra j yi küçüksediğimi mi düşündünüz bilemiyorum, niyetim kesinlikle o değil. kendi sınıfında alınabilecek en yakışıklı en donanımlı, performanslı araç bana göre astra j'dir.

Ben sadece ilginç dedim küçümsemeye çalıştığını soylemek istemedim. Sadece aklıma gelmeyen bir fikir demek istedim. Yanlış anlaşıldımsa kusura bakmayın.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
tek kelime yerine tek foto versem:D

big_489614533da.jpg

commandante

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konforun getirdiği keyif

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ister öğrenci ister bayan ister iş adamı ister halk ister amele ister genç ister vsvsvs arabası densin bence halkın arabası gönül isterki rakkam düşsede herkez alsa binse çok keyifli birde flexırıde ise modları yeterde artar keyif işte orda performansta yol tutuşta agresif kullanmada serileşmede güçte sağlamlıkta kasada güvenlikte
işin özü bu