Astra j sport'a makyajlı kasa sportların ledli farı takma !!

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j sport'a makyajlı kasa sportların ledli farı takma !!

Fiyat çok uçuk. Ah bu servisler var ya...

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun iyi gunlerde kullann,sikintiyi servis cozmeli

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Servisin aldığı fiyat çok uçuk. Ayrıca 1600 TL alacaksın ve arıza ışığını halletmeden göndereceksin. Böyle salak bir servis olur mu? Ben sizin yerinize olsan  başka yerde hiç uğraşmam direk servise giderim, ya sorunu çözün yada geri alın bunları derim.

dnz88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler arkadaşlar..Serviste arızayı silmeye çalıştılar olmadı merkeze durumla ilgili mail atacaklar ona göre bana dönüş yapacaklar.. servis takma için 50 tl aldı.. asıl olan farların kendisi çok pahalı aslında çıkma da alabilirdim 500 tl civarına ben sıfır orijinal faturasıyla almak istedim antalyadada Antoto ya sormuştum farların fiyatı değişmiyor onlarda aynı fiyatı verdiler.. benim aracım 1.3 dizel sport ayrıca still paketli navigasyonuda var kısacası tek eksiği led farlardı içimde kalmasın istedim.. olurda kaza durumu olursa faturası olduğu için kaskodan aynı farları isteyebilirim..

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, mantıklı düşünmüşsünüz. İyi yapmışsınız  bravoo
Umarım problem en kısa zamanda çözülür.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben problemin düşük enerji sarfiyatı olan gündüz ledli gündüz farlarından kaynaklı olduğu kanaatindeyim ufak bir dekoder ile bu sorunu çözebilirsiniz led çok daha düşük enerji sarfiyatı çektiği için aracın beyni bunu farkedemeyip arızalı görüyor sıradan bir oto elektrikçide bu konu hakkında yardım alabilirsiniz ama servisinize bunu ısrarla anlatın o fiyata arıza göstergeli far takılıp yollanmaz bu işlem bittikten sonrada o servisten uzak durun bence daha iyi bir yer seçin kendinize ve aracınıza

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Fiyatını bilmiyordum, gerçekten pahalıymış. Ama Allah içinize sindirsin, sıfır farın güzelliği de apayrı.

Arıza için mesajınıza cevap yazdığım gibi serviste deneteceğim bir yol var eğer o olursa başlık altında paylaşacağım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Ben problemin düşük enerji sarfiyatı olan gündüz ledli gündüz farlarından kaynaklı olduğu kanaatindeyim ufak bir dekoder ile bu sorunu çözebilirsiniz led çok daha düşük enerji sarfiyatı çektiği için aracın beyni bunu farkedemeyip arızalı görüyor sıradan bir oto elektrikçide bu konu hakkında yardım alabilirsiniz ama servisinize bunu ısrarla anlatın o fiyata arıza göstergeli far takılıp yollanmaz bu işlem bittikten sonrada o servisten uzak durun bence daha iyi bir yer seçin kendinize ve aracınıza
kesinlikle doğru. zaten orjinal ledli farların yanında heatsink soğutuculu devre var arıza yakmaması için, aşağıdakji linkte fotoğrafı var
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-ledli-gunduz-fari-111447416/detay

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim farların içi açılamaz o ledleri bizim araca takmak nerdeyse imkansız