Astra J Sport İçin Dvr Kamera Kayıt Cihazı Montajı

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi günler.Uzun araştırma sonucu aracıma kamera kayıt cihazı aldım. ilk başta amacım araca birkaç kamera bağlamaktı. sağı solu araştırırken kayıt özellikli cihazlar ilgimi çekti. bu cihazlara 4-8-16 kamera bağlanabiliyor (modele göre). Fiatları ise 88 dolardan başlıyor. Ben http://www.ebay.com/itm/Max-64G-Car-Truck-4CH-DVR-For-CCTV-Kit-Cyclic-Recorder-Realtime-Overwrite-Audio-/351030929606?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item51bb12e8c6 adresindeki cihazı aldım. Cihazı bagaj bölümüne yerleştireceğim. Akla gelen soru şu. Kumanda nasıl çalışacak. Cihaz üzerindeki IR alıcıyı havye ile çıkarıp ön konsola kablo ile getireceğim. bunun için gerekli malzemeleri hazırladım ve şu anda montaja hazır. İlk fırsatta görüntüleri paylaşacağım. Bu konuda özellikle onurody arkadaşa teşekkür ederim. onun bi yazısı bu merakımı tetikledi. Herkese iyi günler diliyorum...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sport İçin Dvr Kamera Kayıt Cihazı Montajı

Adamvar link' Alıntı:
Herkese iyi günler.Uzun araştırma sonucu aracıma kamera kayıt cihazı aldım. ilk başta amacım araca birkaç kamera bağlamaktı. sağı solu araştırırken kayıt özellikli cihazlar ilgimi çekti. bu cihazlara 4-8-16 kamera bağlanabiliyor (modele göre). Fiatları ise 88 dolardan başlıyor. Ben http://www.ebay.com/itm/Max-64G-Car-Truck-4CH-DVR-For-CCTV-Kit-Cyclic-Recorder-Realtime-Overwrite-Audio-/351030929606?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item51bb12e8c6 adresindeki cihazı aldım. Cihazı bagaj bölümüne yerleştireceğim. Akla gelen soru şu. Kumanda nasıl çalışacak. Cihaz üzerindeki IR alıcıyı havye ile çıkarıp ön konsola kablo ile getireceğim. bunun için gerekli malzemeleri hazırladım ve şu anda montaja hazır. İlk fırsatta görüntüleri paylaşacağım. Bu konuda özellikle onurody arkadaşa teşekkür ederim. onun bi yazısı bu merakımı tetikledi. Herkese iyi günler diliyorum...

Tebrikler merakla konunun devamını ve görüntüleri bekliyoruz.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hadi hayırlısı merakla bekliyorum..

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fotoları da bekliyoruz nereye monte edilecek kaç kamera nelere bağlanacak

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu an için 4 kamera planlıyorum. ama ilerde bu sayıyı 8 yapacağım. 1 kamera arkada, 1 kamera önde, 2 tane sağ ve sol aynada. Daha sonra 4 kamera daha monte edeceğim. 1 tanesini tepeden arka tarafı görmek için köpekbalığı anten içine, 1 tanesini iç dikiz aynası arkasına, 1 tanesini aracın içini önden arkaya doğru görmek için dikiz aynası üzerine ve son kamerayıda arkadan öne doğru araç içini görecek şekilde arka cam üzerindeki stop lamba muhafazasına düşünüyorum. Bu kadar kamera belki abartılı gelebilir ama trafikte o kadar çok kendini bilmez insan varki. Allah muhafaza herhangi bir vukuu bulan olaya maruz kalırsam her şekilde bunu ispatlamak amacım. Ayrıca ilerleyen zamanlarda bu sistemler rusya federasyonunda olduğu gibi ülkemizdede zorunlu olacak. Şu an için bu kanun geçerli değil ama ileriye dönük bir çalışma bu benim yapacağım çalışma.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bu kadar kameranın kaydını ne kadarlık bir alanda ne kadar süreliğini saklayabileceksiniz ? Aldığınız cihaz sd kartlı sanırım alan olarak ne düşünüyorsunuz ?

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

günübirlik kayıt benim için yeterli zaten. ayrıca cihaza hd takılabiliyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Cihaz güzel ama kaliteli görüntü kamera sayısından daha önemli. Kaliteli optiğe sahip kameralar 40-50 dolar, 2 kamera olabilir ama daha fazlası maliyetli olur. 5 dolarlık kameralardan alacaksanız hiç uğraşmayın.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
Valla arkadaş madem nasıl ve ne yapacağını bilmiyorsun neden giristin böyle bir işe anlamadım.  exclaim

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Valla arkadaş madem nasıl ve ne yapacağını bilmiyorsun neden giristin böyle bir işe anlamadım.   exclaim
Biliyor ya iste