Astra J - Sese Duyarlı Led Uygulaması

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J - Sese Duyarlı Led Uygulaması

GNSpower link' Alıntı:
Ben bunun yazı gösteren versiyonunu istiyorum.

İçimden geçseydin az daha yanaşıp, egzozumdan gir polen filtremden çık yanıma otur bari!

Bas bas biraz daha, ne oldu toz mu yuttun? 15-20 beygir ödünç vereyim mi sana?

Uzunlarını bayadır gözüme sokuyorsun, sağa çekte sana gerçekten uzun birşey göstereyim!

vb. (:)

özellikle son cümlede çok güldüm. ևok yaratıcı ve içten sözler  011zaa

strance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan yakında tv lerde standup yaparken görürsem hiç şaşırmam kardeşim  dancee 

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

strance link' Alıntı:
Doğan yakında tv lerde standup yaparken görürsem hiç şaşırmam kardeşim  dancee 

Beni gösterebilecek tv ekranı daha çıkmadı. 16:9'a sığmam ben, 75:23 ekran oranlı birşey lazım. (:)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egzosttan gir,polen filtresinden çık da yanıma otur. :D :D :D Doğru ya polen filtresi de tam yolcu koltuğunun karşısında.Sen çok yaşa emi... :D :D :D

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ben işletmeciyim, uzmanlığımsa dış ticaret. 40 milletten milyon tane cins adamla muhatap olup sakız gibi üstüne basıl basıla sanıyorum hayata biraz yerden bakıyorum ondan pozitif olabilirim. (:)

Özellikle İngilizce'yi çok enteresan şekillerde kullanan adamların ne dediğini anlamadığımda hep "Kötü birşey dememiştir canım, niye sövsün ki adam bana durduk yerde?" yaklaşımıyla olumlu tarafından almaya alıştığım içinde böyle olabilirim. (:)
Bende ithalat-ihracat mezunuyum. eski mesleğimdi ihracatta 2 sene çalıştım meyve-sebze ihracatında. valla ben tır çıkarırken yabancı tır şoforleriyle muhatap oluyordum, ingilizce falan bilmiyorlardı arada sövüyorlardır(gümrük kolcularına genelde) ama anlamıyosunki genelde makedon, roman ve bulgar şoförler geliyordu. adamlar sabah kahvaltısını birayla yapıyordu.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Bende ithalat-ihracat mezunuyum. eski mesleğimdi ihracatta 2 sene çalıştım meyve-sebze ihracatında. valla ben tır çıkarırken yabancı tır şoforleriyle muhatap oluyordum, ingilizce falan bilmiyorlardı arada sövüyorlardır(gümrük kolcularına genelde) ama anlamıyosunki genelde makedon, roman ve bulgar şoförler geliyordu. adamlar sabah kahvaltısını birayla yapıyordu.

O da apayrı bir tecrübe gerçekten. Ülkeden ülkeye bile fark eden çok enteresan huylar, alışkanlıklar oluyor.

Birde ben dili bilmeyenden değil, bildiğini düşünenlerden daha çok tırsıyorum. Şimdiye kadar bu kulaklar ne İngilizce'ler işitti valla, Anglo Sakson'lar mezarlarında ters dönmüştür her seferinde. (:)

-Mr. Dogın (beni Dacia Logan zannediyor hıyar) yur pirisis ar hiyg.
-I have an allowance for another 5% discount for your esteemed company. (Yalan, hiçte saygıdeğer falan değiller)
-... (5-6 saniye sessizlik) Prisis hiyg. (Anlamadı)
-Fayf davn okey?
-Oo gut gut. (Anladı)

Birde bunların Google Translate ile gönderdikleri İngilizce mektupları İngilizce'ye çevirmek var, Shakespeare çevirsem daha tanıdık gelir bana. (Olmak ya da olmamak) (:)