Astra J Sedan 1.6 115 hp Otomatik Edition

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kdryksl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Astra G 2001 otomatik Lpg Brc'li aracımı yenilemek için sattım. Sattığıma da pişmanım :) Şimdi sizlerden yardım talep ediyorum.

Astra J Sedan 1.6 115 hp Otomatik Edition araç almak istiyorum. kullancısı veya bilgi sahibi olanlardan lpg ile uyumu ve yakıt tüketimi hakkında bilgi almak isitoyorum. ben astra g ile en fazla şehirlerarası yolda 140 km hız yapan biriydim. şuan çocuğum oldu ve artık bu hızı yapamam. :) aile aracı olarak yeni kasa astra j kasa otomatik lpg ile beni üzer mi. şimdiden teşekkür ederim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor twinport 1,6 lt. Normal sıralı sistem lpg uyar. Tüketim olarak eski aracınızdan çok azda olsa yüksek olur. J kasa biraz ağır malum.

kdryksl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet j kasa ağır tabiki. fakat 1.6 ecotech motor olarak biliyorum 115 hp. astra g de de 5 kişi binince yokuşlarda araç 80-90 dan yukarı çıkmazdı hızı alamazsam.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Astra G 2001 otomatik Lpg Brc'li aracımı yenilemek için sattım. Sattığıma da pişmanım :) Şimdi sizlerden yardım talep ediyorum.

Astra J Sedan 1.6 115 hp Otomatik Edition araç almak istiyorum. kullancısı veya bilgi sahibi olanlardan lpg ile uyumu ve yakıt tüketimi hakkında bilgi almak isitoyorum. ben astra g ile en fazla şehirlerarası yolda 140 km hız yapan biriydim. şuan çocuğum oldu ve artık bu hızı yapamam. :) aile aracı olarak yeni kasa astra j kasa otomatik lpg ile beni üzer mi. şimdiden teşekkür ederim.

LPG ile ilgili bi sıkıntı olacağını sanmıyorum, G den biraz fazla yakabilir fakat bence kilosundan dolayı G kadar performanslı olamaya bilir. Bende de astra G vardı 2 sene önce satıp corolla aldım. ses yalıtımı ve trim sesleri haricinde memnunum. LPG yede çok uyumlu. önceliğiniz yakıt ise corolla da düşünebilirsiniz.

kdryksl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa hocam teşekkür ederim. corolla arkadaşıma aldık ve gayet memnun oda bende aslında corolla veya honda civic almak istiyorum fakat şuan acayip bir sanal fiyat şişirme var. 2. el araçlar uçmuş durumda. 43-44 binlik araçlara 50 52 bin yazan var. çok arada kaldım. biraz daha bekleyicem galiba. astra şekil olarak çok güzel ama beni üzer mi bilemiyorum kararsız kaldım. teşekkür ederim cevaplar için...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yeni Astra çok daha cazibeli bence.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ziya09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra edition 1.6 otomatik vites seçeneği yok zannedersem aynı donanıma sahip toyota ve hondalar astradan fiyat olarak 10 bin daha fazla yakıtı evet biraz fazla kullanıma göre değişir tabi performansı bence normal atiker gold baya uyumlu diye duydum performansı hiç etkilemiyormuş hatta youtubede videosu var ben benzinli kullanıyorum ilerde tabiki tüp takacam ama araçdan çok memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...