Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

bir de haberiniz olsun. bu bluetooth senkronizasyonu sırasında, eger aracınızın içinde otopark kumandası felan varsa veya aktifken kullanmış iseniz, kumandanızın şifresi degişebiliyor ve pasif hale gelebiliyor....benim başıma bu ay iki kez geldi... bilgilerinize

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
ben cyclone'da denedim. iki telefonu da tanıttım. ancak her ikisini otamatik algılamıyor. en son hafızadaki telefonla eşleşmeye çalışıyor....

necvox ta da aynı şekilde

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu kapı no olmadan yol tarifi yapmayı çözemedim yardımcı olabilecek var mı bide bu menuler benimde aynıymış cyclone la ama cihaz necvox kutusunda necvox diye geçiyor hatta takanın kartını falan aldım esse grp heralde necvox arayüz değiştirmiş

ede

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba. Aracımda Necvox mevcut. Cd veya dvd takılı olsa bile tone kısmına basınca AUX bas orta tiz ayarlarına geçiyor. Sebebi hakkında bilgisi olan arkadaş varsa ve paylaşırsa sevinirim. Radyo açıkken TONE tuşuna bastığımda Radyo için TİZ - ORTA - BAS ayarı açılıyor ve bası tizi ayarlayabiliyorum.
Saygılarımla,
EDE

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı numarası girmeden nasıl hedef olarak gösteriliyor bende çözemedim bi püf noktası yada altarnatifi olması gerekir yok mu bilen.. Erdem bey sessizsiniz bu konuda :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen ya kapı numarası girmeden bu adresi bul diyemiyorum bi çözsem bomba olcak geçende de deneme amaçlı  cevahir avm yi yazdım bakıyım nasıl götürcek diye yazdım buldu ama buraya götür yapamadım bir türlü aşağıda kavşak falan var ama isaretle götür falan gibi birşey yok neyse kavşağa tıkladım orda da birşeye tıkladım bir şekilde hedef olarak ayarla dedim ve götürdü ayarlayabilirsem çok güzel çalışıyor ama ayarlaması zor işte

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone da direk sokak adresi ya da gideceğiniz alışveriş merkezinin adını yazmanız yeterli oluyor
necvox da bu yok mu peki?

BRK !!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizimkilerde adres buldan girdiğimizde tefaruatlı sorulara maruz kalıyoruz :) en basiti gps konum çevresinde ki poı lardan bulunuyor gibi geldi bana ki denemiştim adres bulda herhangibir avm ye girilmiyor o avmnin adresini biliyorsan gösteriyor öle hatırlıyorum..

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayır şöyle birşey var sokak yerine direk cevahir yazarsanız mesela cevahir avm diye buluyor ama orayı seçtikten sonra naviyi başlatmak teferruatlı biraz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
mesela cevahir avm diye buluyor ama orayı seçtikten sonra naviyi başlatmak teferruatlı biraz
nasıl yani, naviyi başlatmak teferruatlı, direk cevahir yazsam navi yolu tarif etmiyor mu?