Astra j Navix multimedya video incelemem

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra j Navix multimedya video incelemem

madmax50 link' Alıntı:
Sponsorun elinde navix yoktu ben video çekince eski menülü türkçe cihazı satışa sundu.
Ticarete bile yon verdin helal olsun kardesim :D

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihaz internete nasıl giriyor 3g modemlemi wifi ile mi? naviden trafik güncellemesi için internet lazım olacak

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski menulu cihaza olur verdiginde bende alırım .

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beni bu cihazlardan soğutan en onemli neden plastik kalitesi ve aracin diger kumanda plastikleriyle doku ve ton uyusmazligiydi. Acaba bu cihazda da durum boylemi?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

firstemperor link' Alıntı:
cihaz internete nasıl giriyor 3g modemlemi wifi ile mi? naviden trafik güncellemesi için internet lazım olacak

3g modem bağlantısıyla giriyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Scrapercar link' Alıntı:
Beni bu cihazlardan soğutan en onemli neden plastik kalitesi ve aracin diger kumanda plastikleriyle doku ve ton uyusmazligiydi. Acaba bu cihazda da durum boylemi?
Güzel bir soru sormuşsunuz, bu tür cihazlarda dediğiniz gibi plastik renginde aracın orijinaliyle olan uyum güneş ışığı altında fark edilebiliyor. Ben plastik parlatıcı ile ton farkını minimuma indirdim.

Nzmgkcng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Madmax dostum oncelikle cihazın hayırlı olsun.. Cektigin video sayesinde nasipse alacagım bu cihazdan insallah. Fakat sana birkac sorum olacak zahmet olmazsa.. Oncelikle arka kameradan memnunmusun? Motaji sirasinda herhangi bir delme islemi oluyormu? Birde emniyet kemeri sesi degisiyormu yoksa hala akustik mi? Simdiden sagolasin.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Nzmgkcng link' Alıntı:
Madmax dostum oncelikle cihazın hayırlı olsun.. Cektigin video sayesinde nasipse alacagım bu cihazdan insallah. Fakat sana birkac sorum olacak zahmet olmazsa.. Oncelikle arka kameradan memnunmusun? Motaji sirasinda herhangi bir delme islemi oluyormu? Birde emniyet kemeri sesi degisiyormu yoksa hala akustik mi? Simdiden sagolasin.
Teşekkür ederim, arka kamera takılan kameranın kalitesine göre değişir bu cihaza bağlı değil, benim kameradan çok memnunum zifiri karanlıkta bile görüş sağlıyor, delme ve kesme olmuyor orijinal sokete bağlantı yapılıyor. Araç uyarı sesi değişiyor kendi hoparlöründen geliyor ama orijinal sesten daha güzel şiddeti ayarlanıyor ve akustik.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Gösterge paneli durumu ne alemde Mustafa? Hala ingilizce mi?

Gelişme yok ben de üzerine gitmedim ingilizce olsun benim için sorun yok Yavuz, diğer cihaz menülerini gördükten sonra ևince olsa yine sorun etmezdim  :) ֖zellikle bekleme ekranındaki saat çok beğeniliyor mavi olanı çok hoş hava katıyor.
[img=800x600]http://i.imgur.com/uNp8asu.jpg[/img]