astra j lastik basınç güncellemesi

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Arkadaşlar az önce müzenin aradi. Adana onatcadan aramislar ve aracinizin lastik basınc sensorunun 2015 güncellemesi geldi demişler. Hem de iki kez aramışlar. Enbyakin bayiye gidin demişler. O da mersin gedizleri aramış ve onlar da doğrulamış. Ücretsiz guncelleriz demişler. O agustosta aldı hb editions. Ben de eylülde aldım sedan edition. Sizleri de bibu konuda arayan bayi oldu mu? Ayrıca tapatalk az önce güncellendi ve yeni konu açma sekmesi yok. O yüzden tarayıcıdan yazıyorum. Yazım hataları olabilir

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j lastik basınç güncellemesi

Bu güncelleme tüm modeller için geçerli mi acaba ? Ben de merak içinde sorunuzun yanıtını bekliyorum  032questn

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam ben de yeni edition model aldım. Menu de lastik basınç takibi ile ilgili bir bilgi bulamadım. Lastik basınç sistemi sadece basınç düşünce mi uyarı veriyor? Normal şartlarda menuden göremiyormuyuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 2014 agustosta aldim arabayi menude dort lastik gosterdigi gibi ayrica inen lastigi ariza isigi yakarak ekranda sag arka diye yerini belirterek ikaz.veriyor Acaba guncelleme ne icin beni arayan olmadi...

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınızın donanım seviyesi nedir? Benim aracım edition.