astra j krom pedal seti aldım fakat :D

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j krom pedal seti aldım fakat :D

frostmanhkn link' Alıntı:
arkadaslar gecen hafta su urunu sıparıs verdım http://www.ebay.com/itm/200679777707?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 bugun teslım aldım ındım asagıya takmaya gaz pedalı uymuyor ve bayada ufak benım aracıma gore bundakı sorun nedır :S gaz pedalını soksem dıorum sokulcek yerıde yok

İlanda gaz pedalı farklı olabilir gibi bir hönkürme var orta kısımda, o noktada patlamış olabilir sizin olay. (:)

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nerde yazıo ya anlamadım astra j krom pedal set dıyo mesajlada gorustum  geldı smdı de.ındım frenı debrıyajı taktım gaz pedalı ufak yaa gm urunu bıde yazıo arkasında

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

nerde yazıo ya anlamadım astra j krom pedal set dıyo mesajlada gorustum  geldı smdı de.ındım frenı debrıyajı taktım gaz pedalı ufak yaa gm urunu bıde yazıo arkasında

"PLEASE MAKE SURE YOU HAVE THE CORRECT SHAPED ACCERELATOR PEDAL FITTED AS THE PICTURE ABOVE, WE HAVE FOUND THAT THERE ARE A COUPLE OF DIFFERENT TYPES OF PEDAL FITTED TO THESE MODELS (THE OTHER ONE A SLIGHT DIAMOND SHAPE AND TWICE THE SIZE) IT IS THE PURCHASERS RESPONSIBILITY TO ENSURE THIS, AS THERE IS A NO RETURNS POLICY ON THIS ITEM."

Büyük harflerle yazmışlar, sorumluluk alıcıya aittir geri almayız diye kendilerini de kurtarmışlar olaydan. :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Anladığım kadarıyla bazı arabaların gaz pedalları kısa, bazılarının ki elması andırır şekilde ve uzun (bizdekiler bu ikinci oluyor bu durumda) Bu bizim buralardaki arabalara uyar mı bilmiyorum, olmadı bir servise sormak lazım.

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ucuzdu dıye aldım da hıc tahmın edemedım boyle bı seyı ya ınsıgnıa oluodur ınsalah olmadı satarım servıse goturcem degısıklık yaparlar ıns sanmıyorum hıc ama neyse  :D

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

bunlardan bi tane forumda bir arkadaş alıp takmıştı sorun yoktu onda ilginç.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ucuzdu dıye aldım da hıc tahmın edemedım boyle bı seyı ya ınsıgnıa oluodur ınsalah olmadı satarım servıse goturcem degısıklık yaparlar ıns sanmıyorum hıc ama neyse  :D

Neyse çok pahalı bir tecrübe olmamış en azından sn. frostmanhkn. :)

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servıse de sorucam takılmazsa satıcam ınsıgnıalara uyuor sanırım  servıste 250 gıbı fıyat verılıyor 200 e satarım :D