astra j kasa 1.6 t araç otomatik vites

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba...foruma bakiyorum cogunlukla 1.4 turbo arac sahibi olanlar daha fazla. bizde 1.6 turbo arac sahipleri olarak paylasimlarimizi burada yapabiliriz diye bu konuyu acmak istedim. Mesela yakit olarak benim aracim 1.4 turbolara göre fazla ve kiyaslama yapamiyorum.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j kasa 1.6 t araç otomatik vites

manuel vites olsa az yakar bence ama bildiğim kadarıyla 1.6 turbolar active select

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet maalesef öyle. . Lpg ile sehirdisi 0.32 kuruş yakıyor km de..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

1.6T sahibi olarak 1.4T sahipleri kadar mekanik sorun yaşamadığımız için fazla birşey yazmadığımızı düşünüyorum çünkü kullandığımız motor opelin çok eski bir ünitesi, ama 1.4T yeni bir ünite ve çeşitli ses ve motor parçası sorunu çıkarabiliyor, bizim en büyük sıkıntımız şehir içi tüketim değerlerimiz bizde sadece bunu konuşuyoruz :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

ulas79 link' Alıntı:
1.6T sahibi olarak 1.4T sahipleri kadar mekanik sorun yaşamadığımız için fazla birşey yazmadığımızı düşünüyorum çünkü kullandığımız motor opelin çok eski bir ünitesi, ama 1.4T yeni bir ünite ve çeşitli ses ve motor parçası sorunu çıkarabiliyor, bizim en büyük sıkıntımız şehir içi tüketim değerlerimiz bizde sadece bunu konuşuyoruz :)

bravoo

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
aracinizda lpg var mi? Ben taktirdim memnunum sadece sogutma suyu azaliyor ayda 1 ekliyorum başka da bir sikinti yasamadim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6T bizim motorların turbolandırılmış hali.opelin en sorunsuz motorlarından biri.bi de az yaksa tadından yenmez :D

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=sallierim link=topic=11353.msg264637#msg264637 date=1396887228]
1.6T bizim motorların turbolandırılmış hali.opelin en sorunsuz motorlarından biri.bi de az yaksa tadından yenmez :D
[/queote]
Aynen öyle hocam... zaten aracin tek sikintisi çok yakmasi onun haricinde bir sikinti yok....

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Kiyas yapmaktan ziyade benim 1.6t yerine 1.4t tercih etmemin nedeni; surekli sehirici kullanacak olmam nedeni ile kendi butceme uygun olmasi. Genel olarak en fazla 2 kisi bindigimiz icin motor ziyadesiyle yeterli kasaya. Su ana kadar motordan ses yada parca sorunu yasamadim. Insallah yasamamda. Active Select'in konforunu anlatmama zaten gerek yok :D

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Kiyas yapmaktan ziyade benim 1.6t yerine 1.4t tercih etmemin nedeni; surekli sehirici kullanacak olmam nedeni ile kendi butceme uygun olmasi. Genel olarak en fazla 2 kisi bindigimiz icin motor ziyadesiyle yeterli kasaya. Su ana kadar motordan ses yada parca sorunu yasamadim. Insallah yasamamda. Active Select'in konforunu anlatmama zaten gerek yok :D
kaç lt yakıyor la araban  :D