astra j karter

brathard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
astra j aracıma karter muhafazası alacağımda, acaba alt tarafta vida yerleri hazırmı yoksa bizmi deldireceğiz, yoksa servise gitmeyi düşünüyorum, varsa sipariş edip kaportacıma taktıracağım ?

Hatırlatma;

18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün 150 TL ye yetkili serviste taktırdım, yerleri hazır, bütün işlem bir saat kadar sürdü

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün 150 TL ye yetkili serviste taktırdım, yerleri hazır, bütün işlem bir saat kadar sürdü
Abi hayırdır? Servis filan bir sürpriz mı var[emoji23]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İkinci elde anlamsız fiyatlar olunca filoya sıfır araçla katkıda bulunduk diyelim :)
Hayırlı olsun abi, Astra sw konusu gelmeden sıfır araç konusu görecez sanırım[emoji23]

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun abi, Astra sw konusu gelmeden sıfır araç konusu görecez sanırım[emoji23]

Sağol, daha iyisi senin olsun. Bilgisayarım bozuldu, aylardır yatıyordu, format attırdım, şimdi de internete girmiyor. Yapılınca SW konusunu gündeme alacağım.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İkinci elde anlamsız fiyatlar olunca filoya sıfır araçla katkıda bulunduk diyelim :)

Hayırlı olsun abim güle güle kazasız belasız kullan.. İzlenimlerini bekliyorum abim.. Bende henüz Mokka'nın konusunu açamadım Color Edition dizel manuel çift çeker donanım özel siparişle getirtip benim Mokka'yı değiştirmeyi düşünüyorum..

Edit: Sorulan konuya gelecek olursam Astra aracıma 125 liraya orijinal olarak 15 dakikada montajını yaptırdım.. Şimdi çekinmeden istediğim yere sürebiliyorum.. Herkeste bulunan bir donanım olmalı..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

Benden önce sıfır araç alırsın ha abi :sopa::sopa::sopa::sopa: hayırlı olsun abim resimleri filan yükle bakalım vay ama vay Savaş abi paralara kıymış :rakir::rakir::rakir:

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benden önce sıfır araç alırsın ha abi :sopa::sopa::sopa::sopa: hayırlı olsun abim resimleri filan yükle bakalım vay ama vay Savaş abi paralara kıymış :rakir::rakir::rakir:
Sen daha kara Belma ile uğraş[emoji23]