Astra J Kaputtan Çıkan Buhar

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Kaputtan Çıkan Buhar

Bitter link' Alıntı:
  Hayır gözle görülür bir çıkma yoktu ama duman bir hortumun kenarından sızıyordu, hortum yerinden oynamış olabilir mi diyorsunuz yoksa?

Hortum yerinden çıkmış olabilir .Turbolarda gözlenen bir arıza. Fakat serviste 15dk'lık bir işlemi var.

Tabi teşhisi bizim buradan koymamız zor ama doğruysa eğer aracınızda ivmelenmede ve çekişte bir düşüklük hissetmeniz lazım sanki turbo hiç devreye girmiyormuş gibi.

En sağlıklısı bizim burada tahminler üzerine konuşmamamız.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bu kadar tahmin yürüteceğimize götürün servise aracınızı durumu anlatın kontrol ettirin.Burda size ne söylesek boş

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

katılmıyorum bence küçük bir işlemi vardır ve yarın birgün bizimde başımıza gelmişse
bizde kolayca bu problemi halledebiliriz
Forumun yararı bu bence
Burda paylaşmaz isek birşey öğrenemeyiz
Bilgi paylaştıkça artar

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Ben paylaşılmasın demiyorum ki sorunun kaynağını ne biz nede araç sahibi arkadaş biliyor.Bilsede müdahale edemiyeceğine göre en sağlıklısı servise göstermek

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bizim yaptığımız yorumlar Sn. Bitter'in aklının bir köşesinde olsun ama bu tarzda bir sıkıntı kimsenin başına gelmediği için hepimiz tahmin yürütmek durumundayız.

En sağlıklı bilgi servisten alınacaktır.

Serviten alınan çözüm de buraya yazılırsa tadından yenmez ;)

Herkes aklına geleni tahmin ettiğini yazsın ama yanlış bir yönlendirmeye de sebep vermeyelim.

Bitter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise biraz daha sorunları biriktirip gideyim diyordum ama yarın gideceğim sanırım.

Burada konu açılmasındaki beklenti elbette sorunu bulup direk çözüme ulaşmak değil, servise daha bilinçli halde giderek yapılacak işlemlere daha hakim olmak, her konuda aracı biraz daha yakından tanımaktır. Kaldı ki çözüm de bulunabilir, bir çok konuda bulunmuştur da.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bitter link' Alıntı:
  Servise biraz daha sorunları biriktirip gideyim diyordum ama yarın gideceğim sanırım.

Burada konu açılmasındaki beklenti elbette sorunu bulup direk çözüme ulaşmak değil, servise daha bilinçli halde giderek yapılacak işlemlere daha hakim olmak, her konuda aracı biraz daha yakından tanımaktır. Kaldı ki çözüm de bulunabilir, bir çok konuda bulunmuştur da.

Burada en önemli noktalardan birisi de ulaşılan sonucun ve bu sonuca ulaşılırken izlenen yolun kullanıcılar ile paylaşılması.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bitter link' Alıntı:

+1

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
ben bugün servisi aradım trafikte dur kalk yaptım arabam kokuyor diye  hıyar başta anlamadı  yıkamacıya götürün dedi :)  dedim kafamı bulunuyonuz balata kokuyo araba diyince adam bana ""haaaa anladım  abi seni biliyom ben vallaha üzülüyom sana""  yakında biter o balatalar sen gel garantiden halletcem""" dedi :)  şimdi ben üzüleyimmi sevineyimmi yoksa  söveyimmi :)

yakında arabayı tamamen değiştirip yeni bir araba verecekler herhalde  :) "Müşteri Memnuniyeti"