Astra J İlk Gün İzlenimlerimiz

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk Gün İzlenimlerimiz

011zaa 005hihih 011zaa bizim de bir  kanatımız olsa, bizim niye kanatlarımız yokk  012uhu

redbull reklamı

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reklama baklırsa sadece teşaşür ettiği biraz muamma.. 032questn

traix23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese Merhabalar;

Aracımı yarım saat önce aldım, ofise geri dönene kadar kullandım. 1.6 115hp Enjoy Plus aldım. Öncelikle daha önceden 1.6 115hp hakkında gitmediğine dair yazı yazan arkadaşlardan özür diliyorum ama araç gayet güzel gidiyor. Tabi ki 1.4T ile 1.6T kadar seri ve atak olmayabilir ama benim beklentilerimi karşıladı. daha önceden 1.6 ford focus kullanmıştım ki bilindiği gibi focuslar motor tepkisi olarak iyidirler aracın diğer yanlarının o kadar iyi olmamasına rağmen :p İlk benzinimi 97 oktan aldım. 100 liraya deponun 3/8'i doldu :) akşama daha uzun soluklu bir gezinti yapacağım. yeni görüşler elde ettikçe sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Fotoğraf çekmeyi unuttum heyecandan :)

Herkses saygılar ve iyi forumlar.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

traix23 link' Alıntı:
Herkese Merhabalar;

Aracımı yarım saat önce aldım, ofise geri dönene kadar kullandım. 1.6 115hp Enjoy Plus aldım. Öncelikle daha önceden 1.6 115hp hakkında gitmediğine dair yazı yazan arkadaşlardan özür diliyorum ama araç gayet güzel gidiyor. Tabi ki 1.4T ile 1.6T kadar seri ve atak olmayabilir ama benim beklentilerimi karşıladı. daha önceden 1.6 ford focus kullanmıştım ki bilindiği gibi focuslar motor tepkisi olarak iyidirler aracın diğer yanlarının o kadar iyi olmamasına rağmen :p İlk benzinimi 97 oktan aldım. 100 liraya deponun 3/8'i doldu :) akşama daha uzun soluklu bir gezinti yapacağım. yeni görüşler elde ettikçe sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım. Fotoğraf çekmeyi unuttum heyecandan :)

Herkses saygılar ve iyi forumlar.
aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 115 hp manuel kullanıcısıym performans sorunu kesinlikle yok aracın bana göre. O bahsedilen yorumlar otomatik vites araçlar sanırım.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ecelnico link' Alıntı:
1.6 115 hp manuel kullanıcısıym performans sorunu kesinlikle yok aracın bana göre. O bahsedilen yorumlar otomatik vites araçlar sanırım.

1,6  ların otomatiklerinde  yığılma sorunu oluyor.  yoksa bugüne kadar manuelde yığılma yapıyor diyen duymadım....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 manuelde sıkıntı olacağını düşünmüyorum; 1.6 otm yi içinde 3 kişi +klima ile kullandığımda alt devirler dışında yeterli performansa sahipti + manueliyle birkez Focus dizel aracımla kapışmıştık, umduğum kadar fark atamamıştım örneğin.